2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیر حسین خوبه اما روی بچه حسن نذارید. حسن یجوریه و برای ایندوره تاریح انقضاش تموم شده(قربون امام حس ...

فکرت اشتباس خواهر....حتما به خاطر یه شخص این دید رو داری...اصل اسم به خاطر صاحب اسمه ...امام حسن صاحب این اسمه نه کسی دیگه

2731

اگ فارسی مجتبی بذار اگ ترکی نذار ترکا مشتبی میگن خوب تلفظ نمیشه 

محمدحسن هم خوبه محمدحسن بذار🙂

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
نبایدازامیراول اسم معصوم استفاده کرد توهین به معصومه

چراامیر ک یعنی پادشاه من اسم پسرمو به عشق امام حسین گذاشتم امیرحسین 

که معنیش میشه حسینه پادشاه

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
2740
اخه امیر حسین زیاده.  دوست دارم اسم امام حسن و بعدی میشه امیر حسین 😀

ان شالله عزیزم انشالله فرزندهای صالحی خدادروزیت کنخ...امیر حسن قشنگ تره ولی بعدا براش مشکل پیش نیادبگه امیر حسن همه امیر خسین بشنون همونجوری ثبت نامش کنن و بقیه ماجرا...اسم مسر من محمد آئین همه جا محمد ابراهیم میشنون😢😢

دیگه تاپیک هایی که توش از عشق اولتون چه خبر...کجاست...چیکار میکنه و... حرف میزنن نمیرم...اگه رفتم بهم یاد آوری کنین بیام بیرون..حتما یاد آوری کنین...ممنون
اخه امیر حسین زیاده.  دوست دارم اسم امام حسن و بعدی میشه امیر حسین 😀

محمد حسن نزار ممدسن صداش میزنن حالا الان نه اینده امیر حسن بهتره گلم

نامدار باشن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
امیر حسین خوبه اما روی بچه حسن نذارید. حسن یجوریه و برای ایندوره تاریح انقضاش تموم شده(قربون امام حس ...

وا يجوري ميگي حسن برا اين دوره خوب نيس مجتبي خوبه انگار مجتبي خيلي جديده، حسن كه از مجتبي خيلي بهتره