2737
2734
خیلی فرق داره امیرحسین اسم پسرمه خیلی اسم محبوبیه ولی امیرحسن نه اگر بازم پسر گیرم بیاد میزارم ام ...

خدا حفظش کنه.  بالاخره از اول این ترکیب اسما نبوده کم کم جا افتاده

شهدا شرمنده ایم 😢

محمد حسن‌‌‌....امیر حسن یجوریه

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید...قصه ی بی سرو سامانی من گوش کنید...شرح این آتش جانسوز نگفتن تا کی...سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی!!!😞😞😞😞😞😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من محمدحسن زیباتره انشالله امام حسن نگه دارش باشه

منم ان شالله محمدحسین میذارم اسم پسرمو

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2731
خدا حفظش کنه.  بالاخره از اول این ترکیب اسما نبوده کم کم جا افتاده

بعضی اسما از قدیم محبوب بوده

مثل حسین ، علی ،محمد، مهدی،رضا

الان همون اسما رو ترکیبی کردن،امیرحسین،امیرعلی،امیرمحمدو...

چهار سال و نیمه ست.... اره راضی هستم. اوایل بعضیا میخواستن محمد یا حسن صداش کنن. ولی قبول نکردیم &nb ...

خداحفظش کنه

اره منم گفتم اگه دو اسمه بزارم نمیزارم کسی تک صدا کنه

شهدا شرمنده ایم 😢
نبایدازامیراول اسم معصوم استفاده کرد توهین به معصومه

چه ربطی داره

چرا الکی فتوا میدی

بدم میاد از افراطیها

من داداشم حسین؛برادرشوهرم حسین،عاشق اسم حسینم

بچمو گذاشتم امیرحسین

2740
به نظر من محمدحسن زیباتره انشالله امام حسن نگه دارش باشه منم ان شالله محمدحسین میذارم اسم پسرمو

ممنون دوست عزیز 😍

ان شاءالله نی نی ت به سلامت بیاد بغلت 

شهدا شرمنده ایم 😢

دوستان لطفا اگه  اسمی روی بچتون میزارید به اینکه بعدا بچتون اسمشو دوست داره یا نه هم دقت بکنید من خودم خانواده کاملا مذهبی دارم ولی خییلیاشون از اینکه دو اسمن یا همس محمد حسن و امیر محمد هستن خوششون نمیاد 

چه ربطی داره چرا الکی فتوا میدی بدم میاد از افراطیها من داداشم حسین؛برادرشوهرم حسین،عاشق اسم حسین ...

من فتوانمیدم آقای دانشمندرومیشناسی یانه ایشون گفتن قبلنامیزاشتن غلام حسین 

توکل برخدایت کن،کفایت می کندحتما
هر کی که هست واسه خودش گفته،نعوذبالله خدا و پیغمبر که نیست

شمانظرتوگفتی منم گفتم ایشون 37ساله منبریه ازمنوشمابهترحالیشه ازنظردینی,منم بدم میادازآدمایی که سریع گاردمیگیرن

توکل برخدایت کن،کفایت می کندحتما
شمانظرتوگفتی منم گفتم ایشون 37ساله منبریه ازمنوشمابهترحالیشه ازنظردینی,منم بدم میادازآدمایی که سریع ...

شما نظر خودتو نگفتی

حرف یه آدم منبری رو گفتی،آدمهای افراطی که فقط فتوا میدن،

ببخشید اگر شما رو ناراحت کردم،ولی خواهشا حرفای این این افراطیها رو سند زندگی نکنید و نشر ندین