2733
2734
عنوان

خانومابیاین ازتجربه هاتون بگید

101 بازدید | 11 پست

سلام  خانومابیاین ازترفندهایی ک بلدیددرهرزمینه ای اعم ازآشپزی،خانه داری،زیبایی،نکات طلایی برای زیبایی وسلامتی دراختیارهم بزاریم تاهمه ازشون بهره بگیریم  

نی نی توی دلمواول ب خدا بعد ب امام رضاسپردم... میشه برای سلامتیش یه صلوات بفرستی    

برا شستن چادر مشکی از هاله و مشکین تاژ استفاده کنین نه برند دیگه اصلا الکتریسیته نمیگیره دیرم کثیف میشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای رضای خدا به منم ازبابت نکات زیبایی راهنمایی کنید ازوقتی زایمان کردم خودمو باختم مثل مادربزرگ هاشدم😐😑

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2731

اگه لباس مهمونیتون لک گرفته وعجله داریدب کمک نوشابه ویک دستمال نم دارلک روازبین ببرید

نی نی توی دلمواول ب خدا بعد ب امام رضاسپردم... میشه برای سلامتیش یه صلوات بفرستی    

بعضی ازلک ها رو هم میشه با صابون پاک کرد 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

رو سینک تون مثه نمک جوش شیرین بپاشید. ۵ دقیقه بمونه بعد با اسکاج و مایع ظرفشویی خوب بشورید. برق میفته نیاز به وایتکسم نیست

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

موقع آبکشی ماکارونی یابرنج آب حاصل ازآبکشی رودورنریزید.آن راپای گلدانهیتان بریزیدب رشدبهترگیاهان کمک شایانی میکنه

2740

خوابی آرام بامخلوط ماست وموز.ماست کم چرب و۱عددموزباعث افزایش سطح سروتین درخون میشه وخوابی آرام راتجربه کنید

برای جلوگیری ازچین وچروک صورتتان راباآب برنج بشویید.برنج ۲۰دقیقه درآب بخیسانیدوباآب آن صوتتان رابشویید

برای صاف شدن ودرخشش موهاکافی است موهاروبانوشانه شسته وبعداز۳دقیقه آبکشی کنید