2733
2739
عنوان

تخمک گذاری

105 بازدید | 14 پست

سلام 

بچه ما من تو اقدام به بارداریم داروهام کلومیفن بود این ماه بدون امپول من دوره هام ۲۶ روزه ست اما این ماه روز ۸ پریود علایم تخمک گذاری داشتم ترشح تخمک گذاری و اینا حالا ممکپه روز ۸ تخمک ازاد بشه ؟ چون من تا ده پریود داشتم قرص میخوردم هنوز ممنون میشم کمکم کنین الانم که ۱۳ پریودیم کیت تخمکم منفیه اما باز واژنم تیر میکشه و تخمدونام درد داره گاهی 

اگر کیت منفیه پس تخمک گذاری منقضیه هر روز کیت بذارید تا مثبت شه بعد اقدام کنید

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
اگر کیت منفیه پس تخمک گذاری منقضیه هر روز کیت بذارید تا مثبت شه بعد اقدام کنید

اخه روز ۸ که ترشح داشتم گذاشتم خط پایینه کمرنگ بود نسبت به بالاییه حالا سه روزه که همون کمرنگم دیگه نمیوفته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه روز ۸ که ترشح داشتم گذاشتم خط پایینه کمرنگ بود نسبت به بالاییه حالا سه روزه که همون کمرنگم دیگه ...

راستشو بخوای من الان فراموش کردم کیت چطور مثبتو نشون میده همیشه روی جعبشو نگاه میکنم وقتی میذارم اگر مثبت شده و الان منفی ممکنه که اونروز تخمک گذاری اتفاق افتاده باشه اگر خیلی نگرانی به ماماسایت زنگ بزن و بگو چون اونا خیلی خوب راهنمایی میکنن

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
پس اون ترشحه الکی بود  یعنی این ماه اصلا تخمک ندارم باز

نه .دیگه میمونه 14روز قبل از پریوده بعدیت

ایششششش😒                                      
2738
چطوری زنگ بزنم 

توی نت سرچ کنید شماره ماماسایت 

دستت درد نکنه 

خواهش

الان سیزده پریودی ولی کیت تخمکم دیگه هی کمرنگ شد الانم دیروزمنفی کامل پریروز یه هاله خیلی کمرنگ  ...

خب پس همون پریروز ازادشده

ایششششش😒                                      
2706