2737
2739

اره صد در صد 

مثل همه مامانا که فک میکنن بچه های خودشون خوشگلترن ...

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خب طرف عاشق باشه ولی زیباترین به چشمش نباشی، اهمیت نداره

بالاخره زیبایی یه چیزیه که عادی میشه، هرچی هم باشه.

چیزی که باقی میمونه عشق و دلایلیه که اون عشق رو حفظ میکنه.

به نظر من تو روزای سخت معلوم میشه آدما چقدر عاشقن. خدا رو شکر تا حالا چند بار تو این شرایط قرار گرفتم و شوهرم و عشقش رو محک زدم. البته حقیقت اینه که شوهرم چنین روزای سختی نداشته که ببینم من چقدر عاشقم. امیدوارم عشق منم همینقدر خالص باشه نسبت بهش

خداوندا عاجزم از شکر نعمت هایت...الحمدلله رب العالمین... 😘😍

بله بله صد در صد 

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

زیباترین نه چون چشم زیباترین و تشخیص میده و ممکنه فرد زیباتری رو ببینه خود من میگم بازیگر زن فلان سریال زیباترینه فرداش یه فیلم جدید میبینم میگم غلط کردم این زیباترینه 😂

گرچه تکیه گاه منی، اما خود، در تنهایی، ساقه ی باریک یک گل مینایی.

میدونی عاشقی چجوریه اینو از طرز صحبت ی مرد درمورد عشقش فهمیدم

مثلا میبینی بینی طرف بزرگه ولی احساس میکنه چقدر قشنگه چقدررر به صورتش میاد خوشگلترین بینی دنیاست  مثلا ی بینی خوش فرمو نشون بدی بگی قضاوت کن میگه اره اون کوچیک تره قوس خوبی دار پره هاش هم اندازه ان و بینی خوبیه ولی بینی فلانی قشنگتره 

و یا هر مثال دیگه ای اونو میبینن ولی حتی اگه قشنگ نباشه به چشمشون ی حالت دوست داشتنی میاد 

من نمیدونم برم یا بمونم کاری بکن 
2706