2737
2739

امروز طبق سونو 38 هفته و شش روزمه رفتم دکتر معاینه کرد و گفت  دهانه رحمم خیل! خوبه و سه سانت باز شده و برای فردا صبح نامه بستری داد چون دردام منظم نیست ولی الان بعد چهار ساعت که اومدم خونه ترشح کاملا خونی دارم حالا نمیدونم با اینکه درد خاصی ندارم امشب برم بیمارستان یا نه ضرری نداره تا فردا صبح صبر کنم 

لطفا راهنماییم کنید 

عزیزم اگر‌تکون‌های نی نی خوبه زود بیمارستان نرو‌ که سرم فشار میزنن بعدش خیلی اذیت میشی. سعی کن اکثر دردو‌ تو خونه تحمل کنی

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

احتمالا امشب درد بیاد سراغت مراقب باش کیسه آبت به مرور پاره نشه شما برو بیمارستان نهایت فعلا سروم میذارن برات دهانه رحمتو چک میکنن اگه باز شده باشه اونموقع شاید آمپول فشار بزنن

خوش به حالت میشه بگی چیکارکردی اینقدزوددهانه رحمت بدون دردبازشده؟زایمان چندمی؟

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
نه عزیزم صبر کن پرداخت که فاصله کم شد یا خون ریزی داشتی یا نشت کیسه اب بعد برو الان خودتان تقویت کن ...

من تو 35 هفته یکسانت و نیم بودم امپول ریه زدن امکان داره الان بیشتر شده باشه  منم درد ام منظم نیست طبق سنو39هفت مه طبق پریود ۳۷ و پنج روز

😂 😂 بخند 
2740

عزیزم ترشح خونی مال معاینست سعی کن تو خونه ورزش و پیاده روی کنی تا دهانه رحمتت برا زایمان اماده شه تا اونجا زیاد اذیت نشی‌ ومجبور نشی با امپول فشار بچه رو به دنیا بیاری.

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
خوش به حالت میشه بگی چیکارکردی اینقدزوددهانه رحمت بدون دردبازشده؟زایمان چندمی؟

عزیزم کار خاصی نکردم ولی سه هفته آخر شروع کردم یه خونه تکونی حسابی جوری که روزی پنج شیش ساعت وقتمو میگرفت چند روزم رقص و پیاده روی رو گذاشتم تو برنامه ام شاید به خاطر همونه البته پیاده روی دو تا نیم ساعت رو تردمیل چون خیی گرمم میشه از خونه بیرون نمیرم