2733
2739
عنوان

ایده اقتصادی

424 بازدید | 14 پست

بچه ها میخوام بدونم با حدودا صد تا صد وبیست میلیون پول چکارای سودآوری میشه انجام داد

(قم هستیم و با این قیمتا امکان خرید یه خونه کوچیک یا مغازه خیلی کوچیک رو داریم)

این پول از فروش ماشینمون و مقدار کمی طلا که دارم قراره به دست بیاد

اصلا بگید عاقلانه اس ماشینمونو بفروشیم؟

خونه نسبتا خوبی هم برای زندگی داریم

این پولو صرفا میخواییم سرمایه کنیم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

نه ماشینو نفروش روز به روز گرونتر داره میشه.

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدورن ماشین هم سخت میشه براتون

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.
2728
نه ماشینو نفروش روز به روز گرونتر داره میشه.

آخه ملکم داره گرون میشه

شوهرم امروز میگفت ماشینو بفروشیم یه ملکی چیزی بخریم

بدیمش رهن

با‌پول رهن یه پراید یا یه پژوی دست دو بخریم

ولی من نمیدونم پول رهنو تا سر سال چجوری جور کنیم

در حال حاضر ماهی نهصد تومن قسط داریم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
آخه ملکم داره گرون میشه شوهرم امروز میگفت ماشینو بفروشیم یه ملکی چیزی بخریم بدیمش رهن با‌پول رهن ...

خب سری بعد هم که خواستین مغازه رو به همون قیمت رهن بدین دوباره

سلام بگردید و در یه خیابون اصلی مغازه بخرید.مغازه عالیه.هم میتونید خودتون مغازه بزنید و درآمد خو ...

سلام شما میدونی الان که سود بانکها زیاد شده عاقلانس پول تو بانک بمونه یا تبدیل به سکه بشه؟

2738
سلام بگردید و در یه خیابون اصلی مغازه بخرید.مغازه عالیه.هم میتونید خودتون مغازه بزنید و درآمد خو ...

امضاتونو خوندم

جالب بود برام 

به نظر شما میرسونیم تا سر سال پول رهن جور کنیم؟

دو و پونصد درآمد ماهیانه و ماهی نهصد تومن قسط

خب سری بعد هم که خواستین مغازه رو به همون قیمت رهن بدین دوباره

واقعا این مسئله به ذهنم نرسیده بود که دوباره میشه رهن داد،مغزم قفل کرده

به نظرم اگه میخواهید واقعا مغازه یا ملک بخرید ماشین رو بفروشید و حتما مغازه یا ملک رو بخرید.الان قیم ...

ممنون که جواب دادین

بازم میگم قبل از فروش داراییها برای خرید ملک و مغازه به نظرم مطمئن بشید که واقعا میتونید مغازه یا مل ...

و اینکه ببخشید فک میکنی تو محرم صفرالتهابات سکه کمتر بشه یانه؟

سلام اقای جوانمرد من میخام یه کسب و کار جدید رو شروع کنم دنبال یه ایده هستم یه چیزی که الان تازه وارد تهران و شهرای بزرگ شده و خوب نتیجه داده و من بیارمش توی شهر خودمون مثل خیلی از کارا که اول تو تهران زده شد جواب داد بعدا پخش شد تو کل کشور میشه چن تا پیشنهاد و ایده به من بدید ؟ چه کاری رو شروع کنم من ؟ سرمایه اولیه هم تا پنجاه شصت تومن میتونم جور کنم 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706