2733
2734
عنوان

یکی به من بگه این یعنی چی؟

1129 بازدید | 15 پست
دیروز رفتم سونو تو جواب زده :
تخمدان راست چند فولیکول تا قطر 5-mm3
تخمدان چپ یک فولیکول به قطر 12-mm11
این برای باردار شدن خوبه یا بد؟
روز 13 پری بودم
لطفا راهنماییم کنید
ساکنین کنار دریا بعد از مدتى صداى امواج را نمیشنوند، عجب قصه ایست حکایت عادت...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فولیکول کیست نیست...فولیکول بالغ که میشه تخمک آزاد میکنه..
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
دخترم تانیا جون فولیکول همون تخمک هستش کیست هم کیسته...
من دو روز پیش از دکتر سوال کردم... ممکنه حامله بشی ممکن هم نشی.... یه کم سایزش کوچیکه....البته من روز 15 پری سونو کردم و 2 و3 میل فولیکول داشتم به هر حال من حامله نشدم....
ولی با مصرف دارو میتونی فولیکول ها رو بزرگ کنی
ناراحت شدن از یک حقیقت هزار بار بهتر از تسکین یافتن با یک دروغ است....
2738
برا ی روز سیزده کمه..
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
با یه سونوی ساده حوالی تخمکگذاری اندازه فولیکول رو تشخیص میدن
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
من کیست تخمدان داشتم و درم همیشه توی سونو ها می نویسه فولیکول به ابعاد....
معمولا وقتی کیست هست احتمال تخمک آزاد شدن کم تر می شه. ولی من خودم این مشکلات رو داشتم و الحمدلله حامله شدم.
پاسبان حرم دل شده ام شب همه شب

تا در این پرده جز اندیشه او ننگارم...
2706