2737
2739
عنوان

لکنت زبان پسرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 3568 بازدید | 33 پست
آخه تا جایی که من میدونم گفتار درمان واسه بچه های زیر 5 سال کاری نمی کنه.. میگن به عهده ی مادر و پدر ...

بعدشم گفتار درمانی جلسه پنجاه اقلا پارسال میگرف چون یکی از دوستام بچش دیر زبون باز کرد چن جلسه برد بعدشم بری اقلا بیس جلسه باید بری 

اگر پسرت قبلا نداشته الان یهو شده بدون از چیزی ترسیده یا استرسی چیزیه مثلا مهد نذاشتی بری و....

خودش ایشالا خوب میشه اگه به روش نیارید که برا توجه توش نهادینه نشه 

پسر من دو هفته ای خوب شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدشم گفتار درمانی جلسه پنجاه اقلا پارسال میگرف چون یکی از دوستام بچش دیر زبون باز کرد چن جلسه برد ب ...

خدا از زبانت بشنوه عزیزم ایشالا که پسر منم زود خوب شه..ما رفتیم شمال از دریا که اومد بیرون لرزش گرفت و لکنتش شروع شد😞😞😞

پسرم❤زندگیم❤
2728
ایشالا.. حرفای شما رو میخونم دلگرم میشم مرسی عزیزم

تجربه خودمو گفتم در کل به بچه های الان نمیشه تو بگی 

با کوچکترین چیزی یهو عیب میکنن 

بنظرم یمدت صبر کن ازش بگذره یادش میره از سرش میوفته

عزیزم پسر شما لکنتش خوب شد؟ چیکار کردین؟ پسر 4 ساله ام ناگهانی دچار لکنت شده خیلی نگرانم😔

عزیزم بله خوب شد کاملا... ایشالا که پسر شما هم خوب میشه.. سردیجات بهش نده و از لحاظ روانی آرامش ایجاد کنید براش.. توی صحبت کردن هم بذارید خودش حرفشو بزنه..

پسرم❤زندگیم❤
2738
عزیزم پسر شما لکنتش خوب شد؟ چیکار کردین؟ پسر 4 ساله ام ناگهانی دچار لکنت شده خیلی نگرانم😔

راستی من دکتر طب اسلامی هم بردمش.. داروهاش هم عوارض نداره.. اگه هنوز خوب نشده میتونید ببرید..

پسرم❤زندگیم❤
راستی من دکتر طب اسلامی هم بردمش.. داروهاش هم عوارض نداره.. اگه هنوز خوب نشده میتونید ببرید..

سلام عزیزم منم ۳ روز پیش رفتیم دریا دخترم برای اولین بار بود دریا رو میدید فکر کنم ترسید الان ۳ روزه لکنت گرفته خیلی رو حرف ها گیر میکنه دارم سکته میکنم یعنی میشه دخترم خوب بشه؟ ۲ سال و ۷ ماهشه

سلام عزیزم منم ۳ روز پیش رفتیم دریا دخترم برای اولین بار بود دریا رو میدید فکر کنم ترسید الان ۳ روزه ...

عزیزم بچه هایی که زود به حرف میوفتن اکثرا یه دوره لکنت میگیرن و خود به خود خوب میشه.. بذار خودش حرفشو کامل کنه و اصلا به روش نیار.. ایشالا که خوب میشه نگران نباش

پسرم❤زندگیم❤
عزیزم بچه هایی که زود به حرف میوفتن اکثرا یه دوره لکنت میگیرن و خود به خود خوب میشه.. بذار خودش حرفش ...

سلام عزیزم پسر ۲و نیم سالم مثه بلبل حرف میزد خیلی روان و واضح الان لکنت گرفته دارم دق میکنم میشه بگید چیکارا کردین واس بچتون ،طب سنتی کجا بردین چ چیزی دادن ؟چندمدت بعد خوب شد ؟خواهش میکنم جواب بدین

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
سلام عزیزم پسر ۲و نیم سالم مثه بلبل حرف میزد خیلی روان و واضح الان لکنت گرفته دارم دق میکنم میشه بگی ...

سلام. من هم پسرم یک سال و نیم پیش همین طور شد. گفتار درمانی بردمش. چند تا نکته مفید بهم گفتن. مثلا اینکه کاری نکنید که متوجه‌ لکنتش بشه و اصلا تصحیحش نکنید، بلکه همون کلمه رو بعدش خیلی شمرده، در یه جمله دیگه تکرار کنید. آروم آروم خوب شد ولی هنوزم داره بعضی وقتا. در حال حاضر اصلا خوب نیست. به هیچ مرکز درمانی هم دسترسی ندارم در این شرایط کرونایی. قبلا یه دکتر اعصاب کودکان هم بردمش ولی داروها براش خوب نبودو بدتر شد یه مدت. شما جایی مراجعه نکردید؟ الان دنبال مشاوره آنلاین گفتار درمانگر یا متخصص اعصاب کودکان می گردم. 

سلام. من هم پسرم یک سال و نیم پیش همین طور شد. گفتار درمانی بردمش. چند تا نکته مفید بهم گفتن. مثلا ا ...

منم میبرم واسه گفتاردرمانی،قراره بحاطر ترسش هم بریم پیش روانشناس ،گفتاردرمان گفتن شاید اگ ترسش رو برطرف کنیم بهتر بشه

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2706