2410
2553

ببرش گفتار درمانی خوب میشه. سعی کن استرس نداشته باشه و عصبی نشه. شعر حفظ کنه با صدای بلند بخونه‌

منم لکنت داشتم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بايد ببريش گفتار درمان هرچي سريعتر

بچه خاهر منم اينجوره چند ماه داره ميره چندوقت خوبه خوبه باز يهو انگار يادش مياد

قشنگترينم ،اميد زندگيم همه كسمممم پسرممم داره مياد😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام منم پسرم دوهفته پارسال لکنت گرف رفتیم جایی از صدای فرز بنایی ترسید اینجور شد

سعی کن به روش نیارید وسعی نکنی اصلا کلماتشو بگی اصلاح کنی کلا واکنش ندید 

معمولا بعد یمدت از سرشون میفته 

پسر منم هر روز یچیزی دس میگیره شروع میکنه یمدت انگشت میخوردبعد از سرش افتاد بعد دوباره بعد یه سال دو ماه ناخن خورد الان دوباره چن ماهه نمیکنه 

کار جدیدشم الان اینه تو خونه میدود

پسر منم چهار ماه پیش یهو لکنت گرف من خودم فک کنم تو شهربازی ترسید خلاصه خیلی داغون بودم داشتم دق میکردم فوری بردمش گفتار درمانی بهم گفتن بی تفاوت باشین به نحوه صحبت کردنش و اصلا به روش نیارین و سه ماه دیگه هم مراجعه مجدد...

چند روز پیش که بردم گف باید هفته ای یبار بیاریش😔

سلام.. مرسی از جوابتون دوستان گلم.. ایشالا که از سرش بیوفته.. دعا کنید واسش.. من که شب و روزم شده اس ...

لطفا پیگیر باش که روش نمونه خدای نکرده

اطرافیان منم خیلی میگفتن بیخیال خوب میشه ولی نظر گفتاردرمانگرش یه چیز دیگه بود

2714
لطفا پیگیر باش که روش نمونه خدای نکرده اطرافیان منم خیلی میگفتن بیخیال خوب میشه ولی نظر گفتاردرمانگ ...

همه به من میگن خوب میشه بیخیال باش.. هیچکی واسش مهم نیست ولی خودم دارم دیوونه میشم.. هربار که کلمات و تکرار میکنه آتیش به قلبم میزنه...

پسرم❤زندگیم❤

پسرعمه‌ی من سه سالشه همینطوری شده بود بردنش گفتار درمان گفتن که استرس و اضطراب باعثشه، یا از یه چیزی خیلی ترسیده یا سرش داد زدن یا وقتی میخواد حرف بزنه با حوصله به حرفش گوش نمیدن اینم سعی میکنه تند تند حرف بزنه میفته به لکنت، گفت یه مدت سعی کنید بچه تو ارامش کامل باشه هرموقع خواست حرف بزنه با دقت گوش بدین و کمکش کنین نه که خودتون هم استرس بگیرین، جاهای جدید یا ملاقات آدمهای جدید نبریدش چون ممکنه استرس بگیره، خودتون هم به هیچ وجه تند باهاش حرف نزنین یا داد نزنین

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)

پسر من تازه ۴ سالش شده،۴ ماه پیش شروع شد

به منم میگفتن همه ولی من دلم نیومد پیگیری نکنم

بعدشم فهمیدم چه کار خوبی کردم وگرنه خدای نکرده...

شمام حتما شده یه جلسه هم ببریش پیش یه متخصص برو خیال خودت راحت میشه

شما تهرانی عزیزم ؟ تو تهران گفتار درمان خوب میشناسی؟

بله عزیزم 

من از طریق یکی از دوستام با اینجا اشنا شدم مرکز توانبخشی گلها تو بلوار هنگام البته خیلی به من دوره ولی خوب دیگه چاره ای نیست، پیش اقای فرحزادی میبرمش

بله عزیزم  من از طریق یکی از دوستام با اینجا اشنا شدم مرکز توانبخشی گلها تو بلوار هنگام البته ...

مرسی عزیزم ایشالا که مشکل پسر شما هم کاملا برطرف بشه.. از صمیم قلبم براش دعا میکنم..

پسرم❤زندگیم❤
2706