2733
2734

تحربه های خوب و بدی که دونستنش میتونه دردی از کسی دوا کنه رو بگید لطفا  امیدوارم به کاربیاد

خدایا خانواده ی چهارنفره مو ازبدی حفظ کن...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

سرتو بعد عمل زیاد بالا نیار بدنتم همینطور چون کتف درد امون ادمو میبره ایشالا ک زایمان راحتی داشته باشی عزیزم

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
2740
سرتو بعد عمل زیاد بالا نیار بدنتم همینطور چون کتف درد امون ادمو میبره ایشالا ک زایمان راحتی داشته با ...

ممنونم اینایی که گفتی برای بیهوشی  یابی حسی فرقی نمیکنه؟

نسکافه بخور نمیذاره سردرد بگیری

با خودت کمپوت گلابی ببر بعدش یبوست نگیری

آناناسم واسه جوش خوردن خوبه

تا دو ساعت بعدش اصلا حرف نزن و سرتو تکون نده

شبشم راه برو

نی نی دراز کش شیر بده

گر نگهدار من آن است که من میدانم ..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد .....صلوات لطفا 😍😍😍
ممنونم اینایی که گفتی برای بیهوشی  یابی حسی فرقی نمیکنه؟

ن عزیزم فرقی نمیکنه چون شکمو باز میکنن هوا داخل بدن میشه باعث میشه اگ زیاد تکون بخوری کتف درد یا سردرد بگیری 

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
نسکافه بخور نمیذاره سردرد بگیری با خودت کمپوت گلابی ببر بعدش یبوست نگیری آناناسم واسه جوش خوردن خو ...

اینا برای بیهوشیه یا بی حسی؟فرقی نمیکنه؟

من شنیدم میگن بعدش خرما و قهوه و نسکافه و آناناس و انجیر خوبه بخوریم

نسکافه عالللللیه 

من بعد سزارین دومم خودمو بستم ب نسکافه رسما هیچی نفهمیدم از زایمان 

همیشه ب خودم میگم کاش زایمان اولمم معجزه نسکافه رو میدونستم 

نسکافه بخور نمیذاره سردرد بگیری با خودت کمپوت گلابی ببر بعدش یبوست نگیری آناناسم واسه جوش خوردن خو ...

میگم قطره ی شیرافزا رو سرخود هم نیشه گرفت و استفاده کرد؟یا باید به دکتر گفت؟

2706