2737
2739
عنوان

از ذوقم نخوابیدم😒😒😒

1479 بازدید | 60 پست

صبح ساعت ۹ قراره با خواهرشوهرو دخترش بریم پارک بانوان از ذوقم بیدارم😶😶عین این بچه ها😄

میخام پاشم یه کیک واسه صبحونمون بپزم با چای بخوریم میترسم همزنو روشن کنم دخترام از خواب بیدار شن اهان تازه یه چیز جمعه خونه خواهرشوهرم ناهار دعوتیم یعنی یه مهمونی خواهربرادری داره میده ولی مناسبتشو نگفته که کسی به زحمت نیفته ولی من حدس میزنم بخاطر گرفتن مدرک فوق لیسانس دخترشه میخام یه کادو واسه دخترش ببرم بنظرتون چی بخرم زیادم گرون نباشه هاااااا☺مچکر😴

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

یه کیف دانشگاهی شیک بگیر 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سکه تمام بهار آزادی 😎😎

😣😣خییییییییلی پایینتر

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
فقط خواستم اعلام حضور کنم والسلام

مرسی که هستی اه😄😄😄😄

2738
تو این گرونیا

به شوهرم بگم میخره براش هرچیه خواهرزاده شه ولی نمیخام این قیمت باشه🙄🙄🙄

چقدرامضات قشنگه استارنر من نبوسیده کللللی گریه کردم

خدا حفظت کنه

2706