2752
2734
عنوان

Help mee!

149 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها مامانا خواهرا عزيزا😀

يه سوال من دو ماه يا بيشتر پري نشدم و خيلي درد دارم به نظرتون جريان چيه؟!😐 رفتم از بتا دادم ببينم جوابش چيه. من چون خيلي لاغرم بعيد ميدونم باردار باشم چون ادماي لاغر زود نشون ميده شكمشون مياد بالا... از طرفي به بو ها حساس نيستم.. حالت تهوع ندارم ولي اين درد شديد پري نشدن ٢-٢/٥ ماهه فكرمو خيلي درگير كرده يعني كيسته؟ تومور نباشه؟؟؟؟؟ من خيلي ميترسم ٢٣ سالمه 

درد رو متوجه ميشم كه در ناحيه رحم و تخمدان سمت چپمه😭

بچه ها چرا امروز ۸۰ درصد تاپیکا در مورد پریود بود؟ 

انقدر میایم سایت حتی تاریخ پریودامون یکی شده 😂😂😂

خودمم پریودم😁😂😂

دور لبات زبون نچرخون ...با همدیگه میریم به میدون ... بابا برات جواب میگیرم ... رو میزنم تا آب بگیرم ...اگرچه پیرم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید عفونت باشه و مانع پری اومدن بشه...کیست هم می تونه باشه..چیز خطرناکی نیست قرص می خوری اب می شه می ره پی کارش...چ غولایی ساختی برای خودت...ضمن اینکه ازمایش نداده چجوری متوجه شدی حامله نیستی چون لاغری؟!چ دلیلیه اخه ؟کلا دو ماه شکم چاق و لاغر بالا نمیاد 

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
شاید عفونت باشه و مانع پری اومدن بشه...کیست هم می تونه باشه..چیز خطرناکی نیست قرص می خوری اب می شه م ...

چميدونم غول نيست بدبخيه شانسمون تو گو..ه خوابيده خواهر😂

چميدونم غول نيست بدبخيه شانسمون تو گو..ه خوابيده خواهر😂

نه بابا برای هر کسی ممکنه پیش بیاد ،اکثرا تجربه ش کردن...پری هات منظم بودن قبل این دو ماه؟

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
اگه پری های منظمی داشتی قبلا ...🤔 مبارک...☺

نه من هميشه ال دي ميخوردم با ال دي منظم بود ولي الان ٣-٤ ماهه ال دي نخور م و تو اين ٣-٤ ماه ٢٠ روزشو پ بودم بصورت لكه و كلا همه چي بهم ريخته بود يبار فقط ١روز پ شدم

2706