2733
2739
عنوان

ارایشگاه اصفهان

699 بازدید | 12 پست

سلام.دوستان کسی آدرس یه ارایشگاه خوب واسه میکاپ وشینیون که کارش خوب باشه وهزینه ش کم میشناسه؟

فرداشب عروسی جاریمه میخوام برم به جنگ😀😀😀

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
من یکی تو خانه اصفهان میشناسم ولی فکر نکنم الان دیگه نوبت بده

شمارشودارین؟نزدیک احمدابادوجی رونمیشناسین؟

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شمارشودارین؟نزدیک احمدابادوجی رونمیشناسین؟

نه اون سمت نمیشناسم 

خانه اصفهان ، خیابان گلخانه ،  حد فاصل فلکه ملک شهر و چهار راه نیروی هوایی ، مجتمع شاهین ۱۴ ، واحد ۹

تلفن مشاوره : ۸۰۳۱ ۳۰۷ ۰۹۱۳

تلفن سالن : ۱۹۷۶ ۴۴۲ ۰۳۱۳

مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم
2731
نه اون سمت نمیشناسم  خانه اصفهان ، خیابان گلخانه ،  حد فاصل فلکه ملک شهر و چهار راه نیروی ...

مرسی عزیزم.ممنونم واقعا

الان عروسیا زیاده عزیزم برای عروسی به این نزدیکی بایداز قبلنوبت آرایشگاه میزدی  فکر نکنم الان ...

اخه من اصلاقرارنبودبرم.یهویی دیشب تصمیم گرفتم برم.ازصبح همه جازنگ زدم فقط یک نفرنوبت داشت میترسم کارش خوب نباشه.اسمش زهرا حبیب الهی هستش

2738
اخه من اصلاقرارنبودبرم.یهویی دیشب تصمیم گرفتم برم.ازصبح همه جازنگ زدم فقط یک نفرنوبت داشت میترسم کار ...

بنظرم همون یکی که نوبت داده بهت دلو بزن به دریا برو

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
بنظرم همون یکی که نوبت داده بهت دلو بزن به دریا برو

فکرکنم بایدهمین کاروکنم😂

من یکی تو خانه اصفهان میشناسم ولی فکر نکنم الان دیگه نوبت بده

عه خانم سلیمیا میگی اره من عروسیمو رفتم اونجا خیییلییی خوشگلم کرد یه رنگ مو وکوتاهیم رفتم خیلی خوب بود

عه خانم سلیمیا میگی اره من عروسیمو رفتم اونجا خیییلییی خوشگلم کرد یه رنگ مو وکوتاهیم رفتم خیلی خوب ب ...

نی نی هاتدنیااومدن؟

اسمشون چیه؟؟؟

از مسیری که رفته بودی داشت موجی از انجماد می آمد...
عه خانم سلیمیا میگی اره من عروسیمو رفتم اونجا خیییلییی خوشگلم کرد یه رنگ مو وکوتاهیم رفتم خیلی خوب ب ...

منم موهامو پیششون رنگ کردم خیلی راضی بودم 

مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم