2733
2734
عنوان

لطفا بیااااین لطفا

77 بازدید | 12 پست

سلام دوستان کیا مامان های کم سن و سال هستن من ۲۲ سالمه پسرم ۴ ماهشه خیلی برای کم خوابی اذیت میشم تا الان مامانم زیاد کمکم میکرد از الان به بعد دیگ باید برگرده لطفا تجربه هاتونو بگین من با نی نی تا ۵ عصر تنها هستم همسرم سرکار بعضی وقت ها میگم آخه من چطوری این بچه رو بزرگ کنم واقعا بعضی وقت ها حالم بد میشه شما هم مثل من بودین بعضی وقت ها میگم مال سن و سال کممه چیکار کنم راحت تربگزره برام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم به سن کم و زیاد نیست،من سی سالمه دخترم نه ماهشه،و منم دقیقت مثل شما احساس درماندگی داشتم وقتی مامانم میخواست بره،هرچی بزرگ تر شه بهتر میشه،باید صبوری کنی و لذت ببری

برا چی کم میخابی؟من بچم تا۵-۶ ماهگی همش خاب بود،میخابوندمش کنارم بهش شیر میدادم خودمم باهاش میخابیدم.

روزی که به دنیا اومد از ترس این که تو خواب کاریش نشه سه روز نخابیدم دیگه رسما مثل مرده ها شده بودم،در طول روزم که میخاستم بخوابم مادرشوهرم این قدر حرف میزد که نمیزاش بخابم😬

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

ربطی به سنت نداره. بیشتر واسه اعتماد به نفس هست. همینطور ممکنه واسه این باشه که مستقل نیستی. یعنی مادرت تا چار ماهگی بچه شما رو نگه داشته در حالیکه وظیفه خودت بوده نهایت کمکش باید دوهفته می بود. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

دختر همساده جان پسر من از اول شیر نخورد ۱۵ روز گرسنه بود مجبور شدم شیر خشک بدم الان هم اصلا همش خواب نیست تازه صبح های زودم بلند میشه من ک دانشگاه میرفتم واحدامو طوری میگرفتم ک صبح زود نباشه به خدا دست خودم نیست وقتی کم میخابم مغزم واقعا فلج میشه شما هم شانس آوردی واقعا ک همچین بچه ای داشتی