2737
2734

چشمام یه دو سه سالی هست همش گل مژه میزنه دوبار بردم دکتر تخلیه کرد گفت اگه بازم شد باید عمل شه ، حالا بازم پشت چشمم کل پلکم ورم کرده درد میکنه ، کسی راه درمانی رو امتحان کرده ؟؟ از وسایل آرایشم خیلی کم استفاده میکنم 

ببخشید گل مژه میزین خوب میشع بعد دوباره میزنه؟

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من چند بار گل مژه زدم الکی به منم گفت باید عمل کنی. ببین رفتم قطره آرتلاک بود فک کنم اسمش ریختم تو چشمم بعدشم با شامپو فیروز شستم دیگه گل مژه نزد چشمم تا الان 

بی وفایی بی وفاییییی این 👈 دل 👉 من از غصه داغوووون شده 💕
2731

چشم من ی بار گل مژه زد،دو سه سال همینجوری بالاش برآمده بود.بعد رفتم پیش دکتر متخصص چشم،تخلیهه ش کرد.

ازون موقع خوب شد و دیگه تکرار نشد.

ولی همسرم چندوقت پیش همینجوری شد,ی بار رفت توی حمام،دستش رو پر از کف صابون کرد,زد به گل مژه و فشارش داد،با آب گرم..

تمتم محتویاتش اومد بیرون..دو سه روز بعد؛خوب خوب شد.

نیکی چو از حد بگذرد،،نادان خیال بد کند..
2740

دخترم زد ۹سالشه گفت جراحی زود بشه  قطره سولفاستامید بود فک کنم براش ریختم بعد با اب گرم هم ماساژ دادم ینی امکان داره دوباره برگرده؟

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
دخترم زد ۹سالشه گفت جراحی زود بشه  قطره سولفاستامید بود فک کنم براش ریختم بعد با اب گرم هم ماسا ...

نمیدونم اگه مثه من مجراهای چربیش بسته باشه شاید 

نمیدونم اگه مثه من مجراهای چربیش بسته باشه شاید 

وای چ بد کلا پلک بالاش ورم داشت خیلی اذیت شد طفلی😢