2737
2734
عنوان

احساس دفع در هفته سی بارداری

3085 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من هفته سی بارداری هستم اما تقریبا یک هفته هست که احساس دفع دارم یعنی خیلی ببخشید در قسمت مقعد یه فشاری حس میکنم اما درد ندارم نمیدونم مربوط به انقباضات رحم هست ؟ آیا خطرناک نیست؟ دو روز دیگه میخوام برم سونو گرافی به نظرتون اگه دهانه رحم باز شده باشه توی سونوگرافی معلوم میشه؟

فشاربچه رو  روده ها است. فقط مواظب باش بواسير نگيري.يبوست نشي و استراحت هم بكن. مدت طولاني هم نشين. به دكترت هم بگو.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
فشاربچه رو  روده ها است. فقط مواظب باش بواسير نگيري.يبوست نشي و استراحت هم بكن. مدت طولاني هم ن ...

اصلا یبوست ندارم خداروشکر از همون اول خیلی خوب معده ام کار کرده الان هم همینطوره مثل حالت نبض اون قسمت میزنه و یه فشار شدید حس میکنم مطمئنم که دلیلش مدفوع نیست میترسم دهانه رحمم باز شده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هفته 37 ام. همین حالت رو دارم. ولی خب مال من دیگه طبیعیه. شما حتمأ به دکترت بگو یه وقت خدای نکرده ...

خیلی ممنون عزیزم راستش من در طول روز 8 ساعت روی صندلی نشسته هستم مجبورم هستم همین باعث شده در معرض زایمان زود رس قرار بگیرم

عزیزم. 8 ساعت؟ توی این دوران سخته واقعأ 😢

مجبورم خانومی آخه سر کار میرم نمیتونم تعطیلش کنم تا روز زایمانم هم باید برم فکر کنم منو با درد زایمان از محل کارم مستقیما ببرن بیمارستان  

2738
مجبورم خانومی آخه سر کار میرم نمیتونم تعطیلش کنم تا روز زایمانم هم باید برم فکر کنم منو با درد زایما ...

سلام عزیزم‌خوبین؟ منم مثل شمام الان. هفته ۲۱ ام. دکترتون چی‌گفت؟؟ به من هفته ۱۹ آمپول پرولوتون داد کفت تا ۳۵ هفته ادامه بدم. نمیدونم بزنم یا نه

سلام عزیزم‌خوبین؟ منم مثل شمام الان. هفته ۲۱ ام. دکترتون چی‌گفت؟؟ به من هفته ۱۹ آمپول پرولوتون داد ک ...

سلام خانومي خوبم من پیش دکتر رفتم گفت مشکلی نیست تا روز اول هفته 40هم ادامه داشت تا اینکه کیسه آبم پاره شد همون روز و خداروشکر راحت زایمان کردم الان دخترم 46روزش هست