2737
2739

من یه خاله دارم از اوناست که مومن و مذهبی شدید در ظاهر هست یعنی دروغ و غیبت و دل شکستن براش مثل آب خوردن هست 

یادمه همیشه از بچه های فامیل ایراد می‌گرفت چند سال پیش که مد بود پسرا مو بلند میکردن یه پسر نوجون تو فامیل بود مو بلند کرد آنقدر تیکه انداخت به خودش و مادرش که تربیت درست کن بچت رو

چرا مثل حیوون ها موهاش دورش ریخته 

و بسیاری زیاد از این دست مسائل 

خیلی هم دل من رو شکست خیلی فقط خدا میدونه چقدر بعد از حرف ها و تیکه هاش گریه کردم و دلم شکست 

من فرهنگ خانواده خودم و شوهرم جوری هست حجاب نداریم میخواست بگه من روسری سرم کنم یه شال پرت می‌کرد میگفت بنداز رو سرت شپش هات پخش میشه 

حالا پسرش یه پسر 100 درصد فاسد هست 

درس نخونده قیافه و تیپ بشدت بشدت بشدت بد 

دست بزن روی مادر و پدر و برادرش داره کسی جرات نمیکنه طرفش بره وگرنه چاقو میکشه 

مخدر گل مصرف میکنه توهم شدید داره 

دکتر گفته مغزش کوچیک شده 

دکتر به یکی از آشناهامون که باهاشون رفته بود دکتر گفته این زنده نمیمونه هنوز پدر و مادرش نمیدونن

بعضی کاراش شبیه مادرشوهره منه

ولی ماشالا سر و مر و گنده س!

و من روز به روز پریشونتر

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا میدونه چقدر از من ایراد می‌گرفت من لاغرم لباسم تو مجلس زنونه هم آستین کوتاه بود میگفت چرا فکر میکنی دو پاره استخون قشنگه 

یبار افطار خونشون دعوت بودیم من پریود بودم نماز نمیخوندم بخاطر این که کسی نفهمه من پریود هستم مجبورم کرد یه ربع به بهانه نماز برم تو اتاق 

2740
حالا پسرش یه پسر 100 درصد فاسد هست  درس نخونده قیافه و تیپ بشدت بشدت بشدت بد  دست بزن رو ...

اینا همه نتیجه سختگیری های بیش از اندازه پدر و مادر خشک مذهبه 😑😏

بابا لنگ دراز عزیز: تو هرگز جوابم رو ندادی  در حالیكه خیلی مهمه. تو كچلی؟ دقیقا طرح ریخته بودم كه تو چه شكلی هستی _به صورت دلخواهم _ تا اینكه رسیدم به سرت ، و دیگه گیر كردم. نتونستم تصمیم بگیرم كه موهات سفیده یا سیاه یا یه كمی خاكستری و یا هیچكدوم .

من خودم مذهب و ترجیح می دم خاله  شما به ظاهر مذهبی  بوده و روشش  غلط بوده

وگرنه باید یکی تربیت می کرد مثل حامد سریال پدر

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بخاطر کوچیک شدن مغزش زیاد زنده نمی مونه؟

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
معلوم نیست.هرکسی هربلایی سرش اومده دلیل بر تاوان نیست. وگرنه ماها هرروز داریم تاوان میدیم.یا خوده ش ...

دقیقا از هرکی هر ایرادی میرفت صد برابر سرش اومده 

دقیق به چشم دیدم 

همون پسر که موهاش رو بلند کرد آلان دکتر داروساز هست و رفته هلند 

یه مدت تو نوجونی شخصیت اون بچه رو له کرد