2737
2739
عنوان

سونوی انومالی کجا برم که خانم باشه خوبم باشه😩😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 3768 بازدید | 58 پست
آره بابا اون پایینو چیکار داشته🤣🤣🤣🤣🤣ای وای من خیلی حساسم رو این چیزا😩موندم کجا برم

خخخ منم که خنگ اصلا متوجه نشدم.بعد یه سال اتفاقی یه تاپیک تو همین نی نی سایت بود.اکثرا گفته بودن هیزه.تازه متوجه شدم چی به چیه خاک تو سرش تازه گفت جنینتم مثل خودت خوشگله😒

خدایا فقط صبر  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش احساس میکنم به عناوین مختلف میخوان پول بگیرن.منم برا چسبندگی جفت سونو دادم رفتم یه جا دیگه

بچه دومی؟؟کجارفای خودت بمن گفت ۴۵۰تومن میشه 

حالاپولش بکناراخه ۵ساعت چجودی بشینم اونم باحفت پایین

وخدایی که بشدت کافیست
من برا بچه اولم رفتم دلیری شورتمو تا نصفه کشید پایین نمیدونم چرا اون پایینا دنبال بچه بود از خجالت د ...

وایی😂😂😂😂میگفتی دکتراون پایین ک بچه نیس کجامیزی 

ولی نمیدونم چراهمه قبولش دارن میترسم برم نرگس بعددکتربگ دوباره برواونجادوخدجه بشم فقط همین 

اگ ازنزگسم اطلاع داری بگی ممنون میشم 

وخدایی که بشدت کافیست
2728
بچه دومی؟؟کجارفای خودت بمن گفت ۴۵۰تومن میشه  حالاپولش بکناراخه ۵ساعت چجودی بشینم اونم باحفت پا ...

بله بچه ی دومم.آدرسو و شماره تلفنو برای دوستمون تو چند تا پست بالا گذاشتم.آره معطلیش خیلی زیاده

خدایا فقط صبر  
بله بچه ی دومم.آدرسو و شماره تلفنو برای دوستمون تو چند تا پست بالا گذاشتم.آره معطلیش خیلی زیاده

اهاهمون فلاح 

بعدقبول داشت دکترت اونجارو

جفتت پایین یانه؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
وایی😂😂😂😂میگفتی دکتراون پایین ک بچه نیس کجامیزی  ولی نمیدونم چراهمه قبولش دارن میترسم برم ن ...

من که نمیدونستم بچه ی اول بود فکر کردم حتما اون پایینه دیگه  .نمیدونم اگه میخوای خیالت راحت شه برو همونجا

خدایا فقط صبر  
منم رفتم پیش خانم دکتر آقافرج الله. خیلی کارش خوبه. مرداد من رفتم

ارام جان منم انومالی روپیش فرج الخ رفتم یسوالدادم توبرگه انومالیم واسم جفت روزده فقط خلفی بعدک من دوباره رفتم جای دیگ چون دردداشتم برام زدهم خلفی هم پایین 

حالانمیدونم وافعاپایین بودتوسونوی ایشون مشخص نشدیاچحوریه سردرنیاوردم خلاصه

وخدایی که بشدت کافیست
2738
خخخ منم که خنگ اصلا متوجه نشدم.بعد یه سال اتفاقی یه تاپیک تو همین نی نی سایت بود.اکثرا گفته بودن هیز ...

چه پروووووو😒😒😒بی ادب 😒😒😒میگفتی چشمت کور شه دکتر وای حرصم گرفت ازش

هلنسا هستم؛ زنی عاشق همسر، با هدف و امیدوار؛ خدایا تصمیم گرفتم مادربشم🦋😍این حس زیبا و بی نظیر رو نصیب من و همه ی آرزومندانش کن🙏🤰🏻💞فرزندی سالم، صالح، زیبا، موفق و سعادتمند😌🍀سپاس ای بخشنده ی مهربان🙏🌾

سلام عزیزم، من رفتم سونوگرافی کیان سلامت اونجا همه پزشکهاشون خانوم هستن کارشون هم واقعا عالیه. من پیش دکتر زهرا حقیقی رفتم، موسس اونجاست فکر کنم، دکترم از جوابش خیلی راضی بود ایشالا خدا بخواد و باردار بشم هم بازم همه سونوگرافی هامو میرم اونجا. 

اسم کیان سلامتو تووی گوگل سرچ کنی آدرس و شماره تلفنشو میده وقت قبلی هم. نمی‌خواد

گلم منهم رفتم رادیولوژی کیان سلامت ، دکتر حقیقی سونوگرافی رو انجام داد، آخرماه تودلیم بدنیا میاد ، خیلی دکتر مهربونه چندتا عکس از صورت جنین هم برام گرفت خیلی ذوق کردم، تازه هیچ هزینه ای هم بابت عکس سه بعدی نمیگیرن و رایگان انجام داد، چیزی ک می‌دونم جای دیگه حدود ۳۰۰ میگیرن... خیلی جاش هم شیک و تمیز بود