2737
2739
عنوان

باردارای رشتی !!

429 بازدید | 16 پست

لطفا بیاین بگین کجا میخواین برین زایمان کتین. من بین دولتی و خصوصی موندم. بخاطر هزینه هاشون! از یه طرف بچه م پایینه و طول سرویکسم۲۵ یجورایی به پیاده روی نیاز ندارم میترسم که برم دولتی بهم توجه نکنن بچه م تو هوا دنیا بیاد اصلا کابووس شده برام. بیاین راهنمایی کنین

اگر با دیگرانش بود میلی، چرا ظرف مرا بشکست لیلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا . فعلا بچه پاهاش پایینه. ولی زایمان اولمو طبیعی انجام دادم.

اگه دکترت بیمارستان رسول اکرم هست برو همونجا اگه بیمه تامین اجتماعی داری رایگان در میاد خدایی رسیدگیشون عالیه شیش ماهه vip  شده بیمارستانش چه سزارین چه طبیعی فرقی نمیکنه خصوصی باشه یا دولتی اما اگه بچه ت برگرده و دکتر بگه باید طبیعی زایمان کنی و خودت نخوای میتونی بری فامیلی که نزدیک چهار تومن هزینه ش میشه البته فک نکنم دیگه برگرده

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
2728
دولتی که فقط الزهراست   خصوصی فامیلی خیلی ساله و پارسال دختر همسایمون توتونکاران  زای ...

پس رسول اکرم چجوریه؟ نیمه دولتی شده شنیدم.

منم موندم ...ازطرفی میخوام سزارین شم شنیدم فقط فامیلی راحت قبول میکنه

آریا هم خوبه من اونجا رفته بودم بچه اولم رو. اون موقع ازینه ش یه تومن بود. ولی الان ۳ و ۶۰۰ ۷۰۰ هست فکرکنم.

2740

البته این قیمت زایمان طبیعیه. سزارین یه تومن گرون تر از طبیعیه

اگه دکترت بیمارستان رسول اکرم هست برو همونجا اگه بیمه تامین اجتماعی داری رایگان در میاد خدایی رسیدگی ...

دوباره سونو نوشته. من هفته ۳۲ هستم تا ۳۶ احتمال چرخش هست هنوز امیدوارم. 

میگن رسول اکدم نمیزارن متخصص بیاد فقط ماما میاد سر زایمان نمیدونم راسته یا نه. خودت زایمان کردی یا فامیلتون ؟

دوباره سونو نوشته. من هفته ۳۲ هستم تا ۳۶ احتمال چرخش هست هنوز امیدوارم.  میگن رسول اکدم نمیزار ...

من دور از جونت سقط داشتم تو ماه پنجم کل روز دکتر نوروزی تو بخش زایمان بود همه بچه ها رو خودش گرفت منم بعد از زایمان چون چسبندگی جفت داشتم برد کوتاژم کرد مگه میشه دکتر نباشه هر روز یه دکتری شیفته تو بیمارستان

اگه طبیعی هستی و به خواست خودت میخوای سزارین بشی اره فقط فامیلی میشه بقیه بیمارستانا کمیسیون تشکیل میدن و کسی رو الکی سزارین نمیکنن ولی فامیلی قبول میکنه

بیمارستات رسول اکرم برای زایمان خوبه من زن داداشم اونجا زایمان کرد راضی بود و تمام مدت چدن فشارش بالا بود پرستارها رسیدگی میکردن و خوب بود چون فاصله زایمان من با زن داداشم دو ماه بود من اریا بودم فرق این دو تا این بود دختر من رو خیلی تمیز بهم تحویل دادن انار بچه رو شسته باشن ولی برادر زادم خیلی کثیف بود خیلی اصلا بچه رو تمیز نکرده بودن وگرنه از لخاظ رسیدگی به مادر خوب بود من تنها ایراد همون تمیزی بچه رو دیدم 

زندگی با دیگران صاف و است با ما ابر دارد میشود روزی با ما صاف اما صبر دارد 

ولی اگه بیمه تکمیلی خودتو میکردی هزینه زیاد نمیشد تو دوران بارداری قبل شیش ماه باید اینکار رو میکردی 

زندگی با دیگران صاف و است با ما ابر دارد میشود روزی با ما صاف اما صبر دارد 
من دور از جونت سقط داشتم تو ماه پنجم کل روز دکتر نوروزی تو بخش زایمان بود همه بچه ها رو خودش گرفت من ...

انشاالله بسلامتس و بزودی نی نی دار بشی عزیزم. ممنونم از راهنماییات

2706