2733
2734
عنوان

دلم برای مادرهمسرم خیلی تنگ شده

2467 بازدید | 56 پست

بچه ها میتونید در مورد یه موضوعی راهنماییم کنید

چند وقت پیش من و همسرم با پدر و مادرش رفتیم سفر.یه هفته بعد از برگشتن مادرشوهرم ما و بقیه ی بچه هاشو شام و شب نشینی دعوت کرد خونشون

به خاطر اینکه خواهرشوهرم همراهمون نبود داشتیم از اتفاقات و چیزای عجیبی که تو سفر اتفاق افتاده بود میگفتیم و میخندیدم که یهو برادرشوهرم خیلی جدی گفت بسه دیگه غیبت نکنید تا این وقت شب.برید خونتون دیگه

همسرم هم یهو عصبانی شد و یه مقدار بحث شون شد.همسرم به شدت آدم آرومیه و اصلا اهل دعوا نیست.نمیدونم چرا انقدر تند با برادرش برخورد کرد

همون موقع هم برگشتیم خونمون 

تقریبا بیست روزه از این ماجرا میگذره و همسرم نرفته منزل مامانش.چند بار بهش گفتم پاشو برو یه سر بزن میگه نمیخوام چشمم به برادرم بیفتم

برادرشم این چند وقت هم پیام داده ، هم زنگ زده بهش و اصلا به روی خودش نیاورده بحث کردن ولی همسرم محلش نمیذاره و جواب نمیده.

واقعا دلم برای مادرشوهرم و خواهرشوهرم تنگ شده

تا الان سابقه نداشته این همه مدت رفت و آمد نکنیم

مادرشوهرم چند بار زنگ زده و با گریه گفته بیایین دلم تنگتونه ولی همسرم نه خودش میره نه میذاره من برم 

دوس ندارم تو رابطش با برادرش دخالت کنم.از طرفی همسرم میگه عصبی شدم جلوی تو اون مدلی حرف زد

به نظرتون چیکار کنم

خیلی دلتنگم

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

دعوت کن بیاد خونت

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم یه همچین موردایی برام پیش اومده البته بین پدر شوهرم  و شوهرم چند بار به اسرار شوهرمو بردم ولی بعد دوباره سر یه موضوعی بحثشون شده و شوهرم کلا اسرار داره که نره و منم کم کم دارم به این نتیجه میرسم که خودش خانوادشو بهتر میشناسه و نباید از اول میبردمش الانم تصمیم گرفتم کار نداشته باشم البته مادر شوهر من یه تیکه سنگه و نه زنگ میزنه نه سراغی میگیره

چه غصه باشه چه شادی 0000 این نیز بگذرد   
دعوت کن بیاد خونت

بهشون گفتم ولی مادرشوهرم اصرار داره ما بریم 

میگن میخوان جبرانِ ناراحتی اون شب رو کنن 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
مطمئنی همسرت به شدت آدم آرومیه؟؟؟؟؟؟؟ انگار منتظر بهانه بوده برای قهر! وگرنه اتفاق خاصی نبوده که ان ...

نه عزیزم 

همسرم خیلی خیلی آرومن ... تمام خانواده شون آروم و مهربونن ولی برادرشون گاهی یه مقدار تند برخورد میکنن که ما به خاطر مادرشوهرم اهمیت نمیدیم

2706