2737
2734
عنوان

امید زندگی .....(2)

| مشاهده متن کامل بحث + 145347 بازدید | 10434 پست
سلام خوبین ...دوستان ی سوال مگه جنین فریزشدهامون تاریخ انقضا داره ؟؟؟..من اصلا از وضع واوضاع جنینام ...

بله داره عزیزم همینطور که دوستان گفتن حتما یه زنگ بزنید و مطمین باشید نی نی جنیناتون سرجاشونن حالشون خوبه 😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها به این اینجا سربزنید به خصوص عزیزایی که تجربه دارن من تازه اول راه جنین اهدایی هستم خودتون هم میدونید که مشکلمون یه رازه و نمیتونیم جایی مطرح کنیم به جز اینجا که هممون هم دردیم

2728

آره بچه ها بیاید اینجا حرف بزنیم ما دوس داریم با یکی مثل خودمون و اونایی که  تجربه دارن حرف بزنیم مثل روزای اول تایپک که چقد خوب بوده همه چقد فعال بودن هلنا جون شما نامه گرفتید ماهم دنبال کارای نامه ایم 

آره بچه ها بیاید اینجا حرف بزنیم ما دوس داریم با یکی مثل خودمون و اونایی که  تجربه دارن حرف بزن ...

آره عزیزم ما پارسال نامه گرفتیم بخاطر کرونا مطب چند ماه بسته شد دیگه پیگیرش نبودیم تا حالا که رفتیم پیش مشاوره و بهمون یه نامه دادن برا جنین اهدایی...حالا تمام مشخصاتمون و عکسمون هم از طریق واتساپ فرستادیم برا همون مرکز گفتن خبرتون میدیم

آره عزیزم ما پارسال نامه گرفتیم بخاطر کرونا مطب چند ماه بسته شد دیگه پیگیرش نبودیم تا حالا که رفتیم ...

ان شاالله به زودی تموم بشه کاراتون ما هم تازه نامه گرفتیم بردیم دادگاه تشکیل پرونده دادیم چقد طول میکشه تا رای نهایی بیاد؟ 

ان شاالله به زودی تموم بشه کاراتون ما هم تازه نامه گرفتیم بردیم دادگاه تشکیل پرونده دادیم چقد طول می ...

عزیزم برای تشکیل پرونده کجا رفتید چه کارهای انجام دادید میشه خلاصه بگید؟

2738
ان شاالله به زودی تموم بشه کاراتون ما هم تازه نامه گرفتیم بردیم دادگاه تشکیل پرونده دادیم چقد طول می ...

ممنونم, اگه پزشک قانونی و احراز هویت و چن جای دیگه هم برا آزمایش های مختلف رفتین و همه جواب ها رو آماده کردین داده باشین دست دادگاه که چیزی طول نمیکشه...نهایت یک ماه

عزیزم برای تشکیل پرونده کجا رفتید چه کارهای انجام دادید میشه خلاصه بگید؟

عزیزم ما شهر خودمون رفتیم نامه ای که بیمارستان داد بردیم دادگاه اونجا میگن چکار کنید تشکیل پرونده میدید تا مراحلشو طی کنه گفتن پیامک میاد 

ممنونم, اگه پزشک قانونی و احراز هویت و چن جای دیگه هم برا آزمایش های مختلف رفتین و همه جواب ها رو آم ...

بله یه نامه پزشک قانونی ام بود که اونم بردیم تحویل دادیم اونجا پرونده تشکیل دادیم و قراره خبر بدن خداکنه تا عید تموم شه

بله یه نامه پزشک قانونی ام بود که اونم بردیم تحویل دادیم اونجا پرونده تشکیل دادیم و قراره خبر بدن خد ...

بحق این ایام فاطمیه خدا به هممون نظر کنه توی این مسیری که پاگذاشتیم دلمون رو شاد کنه

درود بر بانوان عزیز

من یه پیج زدم تا بتونم کسب درآمد کنم
خوشحال میشم از نزدیک با کارهای من آشنا شید
اول راهم و به حمایت شما عزیزان نیاز دارم
آدرس پیج در اینستاگرام
https://www.instagram.com/aza_silk/ 
ازتون خواهش میکنم فالو کنید و به دوستانتون معرفی کنید 

سلام دوستان.تشخیص ارولوژ برای همسر من هم کلاین فلتر هست. به نظرتون میکروتسه انجام بدیم یا فایده ندا ...

دکتر چی گفته ؟ 

نظر شخصی من جنین اهدایی هست حداقلش برای فرزند دوم  جنین ذخیره دارید و اینکه بچه هاتون  باهم خواهر برادر واقعی هستن چه از لحاظ ژنتیک که خیلی مهمه  چه از لحاظ چهره 

2706