2733
2734

داشتم بچگیمو میکردم هااااا.تو عالم خوش بچگی 

یه شب تو خواب ناز بودم ساعت پنج صبح یه زلزله وحشتناک ۶.۵ ریشتری اومد.

نزدیکای عید بود.یادمه چقدرررر وحشتزده بودم و نمیدونستم این پدیده چی هستش؟رفته بودم زیر پتو و میلرزیدم.

دقیقا موقع اذون بود.بابام بغلم کرد و دویدیم تری حیاط.از صدای اون اذون هم تنم میلرزه.

داداشم خیلی بچه سن بود.بابام گفت وسایلتونو جمع کنید سریع تا بریم بیرون.خونه خطرناکه.الهی بمیرم اونم بدو بدو رفت لباسای عیدشو ریخت توی یه پلاستیک،محکم بغلشون گرفته بود و میدوید که از خونه بره بیرون.چند شب بیرون از خونه بودیم،بعدشم به خاطر ترسی که من و داداشم داشتیم هممون رفتیم خونه پدربزرگم اینا و شبا تا حدود دو ماه اونجا میخوابیدیم(خونمون دو طبقه بود اونا پایین ما بالا)انگار ارامش میگرفتیم...

خلاصه

خب ☹منم فوبیای زلزله تو شب دارم

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهر منم درحد مرگ میترسه

انقدر که بعد زلزله جمع کرد رفت مسافرت 1 هفته

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

منم منم😭😭😭😢😢😢واای زلزله تهران خدایا هیییجا زلزله نیاد 

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
2738

من کلا یه پنج شیش ماهی هست فوبیای زلزله گرفتم روز و شبم نداره گاهی اوقات از خاب بیدار میشم خیال میکنم زلزله اومده خیلی بده ارامش ندارم😭😭😭😭😭

خواهر منم درحد مرگ میترسه انقدر که بعد زلزله جمع کرد رفت مسافرت 1 هفته

منو مامانمم رفتیم شمال😢😢بابامم ب زور بردیم 

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊

من کلا از زلزله میترسم روز و شبم نداره

دوبار تجربه ش کردم شدم این 👈☹👉

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

امکاااان نداره یک شب بدون ترس از زلزله بخوابم

هر شب آیه الکرسی میخونم

میترسم زیر آوار بمونم

میترسم مرگم با زلزله باشه

حتی به سرطان هم راضیم

ولی از اینکه با زلزله بمیرم،یا اینکه عزیزامو از دست بدم در حد مررررررگ میترسم

2706