2752
2734

سونو و ازمایش غربالگریم رو هم دکتر سونو هم دکتر ازمایشگاه هم دکتر خودم تایید کردن ک سالمه جنین ولی دکترم گفته دوباره آزمایش دوم و سونو انومالی رو انجام بدم.سونو رو ک همه انجام میدن ولی ازمایش رو معمولا‌افرادی ک ریسکشون بالاست انجام میدن.فردا نوبت ازمایش دارم دوهفته دیگ هم سونو.لطفا اگه اطلاعاتی دارید بهم بدید واقعا نگرانم کلا ادم استرسی شدم در مورد بارداریم.در مورد شرایط و هزینه و بیمه هم اگه میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید

عزیزم من هم ازمایش و سونو غربالگری اول رو دادم و جواب عالی بود ، و دوتا از دوستام که باردارن ازمایش غربالگری ذوم رو به همه میدن ربطی به ریسک بالا نداره . به همه میدن برای اینکه خیالت راحت بشه . سونو انومالی هم که برای همه هست.نگران نباش

خدایا برای همسر بی نظیر و دختر یکی یکدونم سپاسگزارم❤️🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همه انجام میدن. چرا الکی به خودت استرس میدی برا محکم کاریه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

منم فردا میرم آزمایش میدم تو مرکز خصوصی بهم گفت 300 میشه بعد باید از تکمیلی بگیرمش

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
ازمایش دوم رو بعد از سونوی انومالی انجام دادید؟؟

نه عزیزم قبلش تو 15 هفته 

ببین همراه آز غربالگری باید یه سونو هم ببری اولین مرحله که کلا میری سونو ان تی بعدش جوابو میبری آزمایشگاه خون میدی

دومی هم اگه دکترت برات سونو نوشت قبل آز میبری میدی اگه ننوشته بود با سونو قبلیت هم قبول میکنن 

من برام سونو بارداری و طول سرویکس نوشته بود همونو بردم بعد آز دادم

فردا هم ک انومالی دارم 

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم

عزیزم الکی استرس نگیر,دکتر به همه میگه که انجا بدن. البته خودم دست کم از شما ندارم از لحاظ استرس😑

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
نه عزیزم قبلش تو 15 هفته  ببین همراه آز غربالگری باید یه سونو هم ببری اولین مرحله که کلا میری ...

خدا خیرتون بده.بعد از خوندن پیامتون زنگ زدم ازمایشگاه گفتن هنوز چند روزی وقت داری که ازمایشو انجام بدی.امروز رفتم انجام دادم

خدا خیرتون بده.بعد از خوندن پیامتون زنگ زدم ازمایشگاه گفتن هنوز چند روزی وقت داری که ازمایشو انجام ب ...

چه خوب خداروشکر

خدا به شماهم خیر بده عزیزم  

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم