2737
2739
طرز تهیه رو لطفا بگو شاید خوشمان امد و درستش کردیم😍😋

سینه مرغ پخته شده رو ریش ریش کردم،تخم مرغ پخته،ذرت و نخودفرنگی،خیارشوررنده شده و پیازچه و جعفری ساطوری و گردوی خرد شده و نمک و فلفل سیاه.

همه رو مخلوط کردم و بهش سس مایونز و ماست خامه ای اضافه کردم.

دور نون تست رو برش دادم که اون قسمت برشته جدا بشه و شبیه کیک یک لایه نون تست گذاشتم و یک لایه از موادم ریختم.

روی همه کیک رو با هزارجزیره سس مالیدم و با سبزی تزیین کردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با چی میخوری ...نون ...اخه من تا حالا نخوردم

سینه مرغ پخته شده رو ریش ریش کردم،تخم مرغ پخته،ذرت و نخودفرنگی،خیارشوررنده شده و پیازچه و جعفری ساطوری و گردوی خرد شده و نمک و فلفل سیاه.

دور نون تست رو برش دادم که اون قسمت برشته جدا بشه و شبیه کیک یک لایه نون تست گذاشتم و یک لایه از موادم ریختم.

خودش نون تست داره مثل کیک میشه

نیاز نیست با نون بخورید

2731
چطوری درستش کردی...برش میزنی میزرای سر سفره یا کامل...اونوقت با چی نصفش میکنی..

کامل میزارم 

سر سفره هر کس هر مقدار میخواد برش میزنه برمیداره

وقتی مواد رو لابلای تست میریزی چند ساعت که میگذره تست کاملا نرم میشه.شبیه کیک.البته حتما باید دور نون تست رو بگیری

2740
کامل میزارم  سر سفره هر کس هر مقدار میخواد برش میزنه برمیداره وقتی مواد رو لابلای تست میریزی ...

نیازی نیست چیزی کنارش بزاری...واسه برش میگم.....میشه به عنوان غذای کامل سروش کرد؟

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن....      
نوش جان❤❤❤ کیک مرغ چیه؟؟؟ ندید بدیدم خودتونین😝😝😝

ممنون عزیزم

ممنون عزیزم سینه مرغ پخته شده رو ریش ریش کردم،تخم مرغ پخته،ذرت و نخودفرنگی،خیارشوررنده شده و پیازچه ...

کدبانویی هستی ...من بلد نیستم درست کنم....تزئینو دوست داشتم

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن....      
2706