2737
2734
سلام عزیزم سابلیمینال همون کنیزی هاس؟ شما ازش نتیجه گرفتی؟ کدومها رو استفاده کردی 

سلام عزیزم بله همونه

من خودم که نه ولی یکی از نزدیکامون ثروتش رو استفاده کرد واقعا زندگیش از این رو به اون رو شد فوق العاده ثروت مند هستند الان 

من اولین باره میخوام استفاده کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم بله همونه من خودم که نه ولی یکی از نزدیکامون ثروتش رو استفاده کرد واقعا زندگیش از این رو ...

واقعا ؟ یعنی از فایلی استفاده کرده یا خودش تلقین کرده

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم
2728
نه فایل بود یه فایلی که توی روز باید بهش گوش بدی

چه جالب ، کاش اصلش و پیدا کنیم من یه کانالی دارم  فایلهای بیوکنیزی رو.گذاشته ولی نمیدونم اصل و درست هستن یا نه میگن ممکنه اثر بدی داشته باشه و باید اون فایل تایید شده باشه ، اسمش کانال فرشتگان الهی هست

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم
نمی تونی ازش فایلشو بگیری

پرسیدم عزیزم ازش ولی اون قبلا گروهشو داشت یه روانشناس خیلی معتبرم ادمینش بود که هرشب میگفت بهشون چیکار کنن چه فایلی رو هر شب گوش کنند به سوالاشون جواب میداد ولی نداره متاسفانه الان دیگه یه مدت کوتاه چند ماهه استفاده کرد ازش و تاثیرشو دید

2738
پرسیدم عزیزم ازش ولی اون قبلا گروهشو داشت یه روانشناس خیلی معتبرم ادمینش بود که هرشب میگفت بهشون چیک ...

وای چقدر خوب کاش منم اون گروه و داشتم ، ولی مطمئنم دروغ میگه دیگه اون گروه نداره نمیخواد به بقیه بده کاش پیدا میکردی اسم گروه یا روانشناسو که میدونه

وای چقدر خوب کاش منم اون گروه و داشتم ، ولی مطمئنم دروغ میگه دیگه اون گروه نداره نمیخواد به بقیه بده ...

نه گلم واقعا نداره نمیدونم یه اشتباهی کرده بود از گروه اخراجش کرده بودن😂دروغ نمیگه خالمه اون طرف

نه گلم واقعا نداره نمیدونم یه اشتباهی کرده بود از گروه اخراجش کرده بودن😂دروغ نمیگه خالمه اون طرف

وای من بیشتر از تو مشتاقم اون گروه رو پیدا کنم

سلام عزیزم بله همونه من خودم که نه ولی یکی از نزدیکامون ثروتش رو استفاده کرد واقعا زندگیش از این رو ...

فایل ثروت رو از کدوم سایت خریده بود

خیلی از سایتا فایل ثروت سابلیمینال میفروشن

لایک نفرمایید😊

همین چنل فرشتگان الهی  همه نوع سابلیمینالی میزاره

ساب عشقو هم دیدم توش

یه عمر برای پیدا کردن کسی که درکت کند و تورا همان گونه که هستی بپذیرد انتظار میکشی و عاقبت میفهمی او از همان اغاز خودت بوده ای
2706