2733
2739

انقدر زيادن كه نميدونن كدومش ولي چيزي كه توي همشون مشترك بود حماقت و عجولانه رفتار كردن

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عاشق یه آدم اشتباهی شدم،برای جبران دارم همه چیزهایی رو که منو به یادش میزاره کنار میذارم هر چند از ماه بعد قراره هر روز باهاش رودررو بشم ولی سعی می کنم حداقل توی ظاهر خودمو به بی خیالی بزنم!!

2738

شب داداشم به گوشیم زنگ زد من نفهمیدم  بعدشم دیگه زنگ نزدم ببینم چیکارم داشت همون شب تو خواب قلبش ایستاد و فوت شد😔😔

بزرگترین اشتباه زندگیم بود که زنگ نزدم 

واسه شادی روحش یه صلوات بفرستین

خدایا شکرت

اشتبا خیلی کردم قابل جبرانم نیستن فقط میتونم دگ تکرار نکنم ک اصلا نمیکنم بزرگترینش رابطه با ی ادم حرومزاده بود چقد من احمق بودم ۱۴ سالم بود 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
شب داداشم به گوشیم زنگ زد من نفهمیدم  بعدشم دیگه زنگ نزدم ببینم چیکارم داشت همون شب تو خواب قلب ...

وااای عزیزم متاسفم .. خدا رحمتشون کنه . فرستادم عزیزم

2706