2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم

من اتفاقی تامیکت رو دیدم

میخواستم بپرسم آیا وقتی بدنیا اومد زنده بود؟

چرا شوهرت دیدش ؟ خاکش کردید؟😢😢😢

چرا نذاشتن تو ببینیش یا اینکه همراه شوهرت ببری خاکش کنی.

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2728
سلام عزیزم من اتفاقی تامیکت رو دیدم میخواستم بپرسم آیا وقتی بدنیا اومد زنده بود؟ چرا شوهرت دیدش ؟ ...

سلام.نه مرده بود و بخاطر روحیه خودم نزاشتن رم واسه خاک کردنش و اینکه بچه بالا  ۶ هفته رو میدن ببرین خاک کنین

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید
سلام.نه مرده بود و بخاطر روحیه خودم نزاشتن رم واسه خاک کردنش و اینکه بچه بالا  ۶ هفته رو میدن ب ...

آخ بمیرم الهی.

باید حتما گورستان ببرن خاک کنن پدر مادرا؟

آخه وقتی سنگ قبر نمیتونه داشته باشه چجوری خاک میکنن😔

از دوستم شنیدم که خیلی قدیما مادرش اینا یه بچشونو توی خاک باغچه خاک کردن😭

چقدر غم انگیزه.

امیدوارم بهترین ها واست رقم بخوره عزیزم و به مراد دلت برسی❤

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

دکتر مینفندرسکی بیمارستان صارم با تشخیص اشتباهش بچه مارو کشت تروخدا پیشش نرید خانومم میخواست خودکشی کنه هرروز گریه میکنه میگه دلم برای بچه ام تنگ شده خدالعنت کنه دکترای بی سوادو

دکتر مینفندرسکی بیمارستان صارم با تشخیص اشتباهش بچه مارو کشت تروخدا پیشش نرید خانومم میخواست خودکشی ...

خیلی واسه مادر سخته.من هنوز بعد از ۷ ماهوداغم تازه تازست.هواشونو خیلی داشته باشید

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید
2738
من دو سال شد ولی خب بازم‌شرایطم‌مثل قبلی شد قبلی جفت پایین و خونریزی باعث زایمان زودرس شد الانم ب ...

سلام عزیز شما حاملگی با جفت پایین داشتی؟ خونریزی هم داشتی؟

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۱ هفته مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید.