2733
2734
عنوان

حق دارم ناراحت بشم؟

367 بازدید | 22 پست

سلام 

دیشب خیلی بدن درد داشتم. با قرص و کیسه اب گرم هم نتونستم بخوابم. صبح هم خیلی کار داشتم.  از صبح دنبال کارهام بودم. ظهر که برگشتم غذا درست کردم و شوهرم که اومد ازش خواستم نیم ساعت بچمو بگیره تا کمی بخوابم. چند دقیقه که گذشت چشمم گرم شد. دیدم بچه ام اومد. باهاش بازی که نکرده بود به کنار. زده بود فیلم سینمایی نگاه کرده بود. حتی حاضر نشده بود بزاره کارتون ببینه تا من کمی استراحت کنم. بعد هم اومده بچه رو دعوا میکنه. میگه بهش بگو من مریضم. 

اون با سی سال سن نمیفهمه، بچه 4ساله باید بفهمه. 

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!

الان هم برای خودش دو ساعته خوابیده، نیومده بگه مردی یا زنده ای؟ 

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط اون ادمه، احتیاج به استراحت داره. من سوپر منم. 

2728

اره کاملن حق داری ...مگه بچه دنیا اوردی تنهایی نگه داری ...حتی اگ مریضم نبودی باید وظیفه شو بدونه 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2740
اره کاملن حق داری ...مگه بچه دنیا اوردی تنهایی نگه داری ...حتی اگ مریضم نبودی باید وظیفه شو بدونه&nb ...

بعضی  وقتها  فکر میکنم فقط بچه منه. اون ناپدری شه

عزيزم ناراحت نشو مطمين باش براش مهم بوده ولي تصور كن خودت مرد باشي خسته ازسركار بياي و دوست داشته باشي همه جيزت و استراحت فراهم باشه يه دفه بهش بكي ميخام استراحت كنم بجه رو نكه دار اونا درك نميكنن هركي باشه همينه خودتو بزار جاش

عزیزم این مرزبندی ها رو کاملا باهاش برطرف کن کوتاهم نیا مثلا اگه من بودم نمیزاشتم دو ساعت بخوابه   خودم میرفتم سروقتش

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
برو انقدر سر صدا کن بیدار بشه ،،، نزا اونم بخابه واله بقران

تا شب قیافه  میگیره