2733
2734

جفتشون ۶سال نازایی داشتن 

تا اینکه شروع ب خوردن قرص محبوب این روزا کردن 

جدی پیشنهاد میکنم بهتون تهیه ش کنین

یکیشون ۴ بار ivfناموفق داشت و اون یکی دوتا 

واسه خودشون اوابوستو فرتیل اید زنان و برای شوهرشون فقط فرتیل اید مردان گرفتن و یکماه مصرف کردن بخدا جفتشون جواب گرفتن 

هنو باورشون نمیشه بعد این‌همه درمان بیخودی حالا خودشون طبیعی باردارن 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تبلیغه عایا؟؟!!

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊
2738

خواست خدا بوده نه اون قرص. قرصایی ک گفتی رو خیلیا مصرف میکنن و بی نتیجه هست

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
تبلیغه عایا؟؟!!

ن باور کن .نمیدونم بخدا همه جور نذر ونیاز و ... دوا دکتر

این اواخر دیگه این قرصاروگرفت و خوردن و همون ماه اول مصرف باردار شدن 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
خودتم میخوای مصرف کنی؟

من‌ چون تنبلی تخمدان دارم اوابوست مصرف میکردم ولی میخوام سه تاشو بگیرم و مداوم مصرف کنم .ان شالله باردار شدم حتما میگم ک نتیجه داشته ...

2706