2733
2739
عنوان

عشق قدیمی-قضاوت ممنوع

1005 بازدید | 25 پست

دوستان من ازدواج کردم

همسرمم دوست دارم 

اما تو دانشگاه حدود یک سال یکی و میشناختم سال اخر پزشکی بود

بهم گفت باهاش دوست شم ولی من قبول نکردم

رابطمون یه دوستی عادی بود

اما من بعدا خس کردم عاشقش شدم بعد یه سال بهش اعتراف کردم و اونم گفت بجای فکر کردن به من به خانوادت فکر کن

خلاصه ازدواج کردم و اون الان پزشکه

تو فرایند ای وی اف دوباره دیدمش

و از اون روز مدام میاد تو فکرم

نمیدونم چی کار کنم

خیلی احساس بدی دارم

کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اون هنوزم همون آدمه پس بازم تو رو دوست نداره

تو اون موقعیت شوهرت تو رو خواست پس بچسب به اون

این افکارم عادین چند روز دیگه میپرن از سرت

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍
ب هیچی جز تعهد ب همسرت فکر نکن

اره من متعهدم

ولی احساس میکنم هنوزم عاشق اونم

و این خیلی ازار دهندس

با اینکه اون اصلا تو خیالشم نمیاد منو

فقط بهم گفت قوی باش و اینا و زود انشالله نتیجه بگیری

فقط یه ثانیه جای خودتو و شوهرتو تو ذهنت عوض کن ...به عنوان شریک زندگیت چه انتظاری داری اگه تو این موقعیت بود همون کارو انجام بده

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
اره من متعهدم ولی احساس میکنم هنوزم عاشق اونم و این خیلی ازار دهندس با اینکه اون اصلا تو خیالشم ن ...

به نظر من كاش اجازه قضاوت ميدادي 

يه كمي به غيرتت برميخورد به خودت ميومدي 

من معمولا اين حرفها رو غيرتم تاثير ميزاره

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
اره من متعهدم ولی احساس میکنم هنوزم عاشق اونم و این خیلی ازار دهندس با اینکه اون اصلا تو خیالشم ن ...

عزیز دلم قدر زندگیتو بدون خودت با دستای خودت خرابش نکن

اصل زندگیت شوهرته اونا خیالی بیش نیس

خوشحالم ک همه منو به مهربونی میشناسن  

اااقااا نميتووونم بدون قضاوت نظررر بدم اااخههه 😤😤. 😑😑 

عزيزم ب اين فكر كن ك همسرت اگه ب عشق سابقش ك شما چيزي نميدوني راجع بهش هنوزم حسي داشته باشه هركاري ك دلت ميخواد همسرت اون لحظه انجام بده رو انجام بده

اين كاربري و توي روزاي سخت زندگيم ساختم، الان ك بعداز ٢ سال ازاد شد و دوباره ياد اون روزا افتادم فقط ي چيزي توي ذهنم اومد كه هيچ چيز ارزش ناراحتي و نداره من واااقعا حس و حال اون روزام و فراموش كردم و الان يه شدت خوشحالم كه دعاهام و خدا مستجاب نكرد، خدايا شكرت
2706