2737
2739
عنوان

همسایه من مادر شوهرش را کتک زد

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچقدرم آدم از مادرشوهرش ناراحتی داشته باشه اما این که یکیو ضعیف گیر بیاری و بزنی واقعا بی رحمیه و ب ...

من یکیو میشناختم مادرشوهر پیرشو میزد 

بعد ک پرسیدن چرا گفت همین ادم همیشه شوهر منو تحریک میکرد ک منو بزنه و عملا میگفت زن تا کتک نخوره رام نمیشه! اینم جواب کتک هایی ک باعث و بانیش این بود من بخورم

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2742

اصلا هرکاری هم کرده باشه اون پیرزن،حق نداشته دست روش بلند کنه،حتی حق نداشته صداشو ببره بالا....

یه لحظه باید تصور میکرد که زن داداشِ خودش مادرش رو میبست به کتک....

اونوقت چه حالی داشت؟

دوستایی که میگن از زندگیشون خبر نداریم قضاوت نمیشه کرد مثلا اگر بدترین نوع خبرچینی هم کرده باشه درسته یه پیرزن رو زد؟یر زن ها همه اهل حرف هستن کتک زدن توسط عروس نوبره والا.منم چشم دیدن مادرشوهرم ندارم هر کاری هم فکر کنید در حقم کرده اما تا حالا به ذهنمم خطور نکرده بخوام برخورد فیزیکی کنم

2738
من یکیو میشناختم مادرشوهر پیرشو میزد  بعد ک پرسیدن چرا گفت همین ادم همیشه شوهر منو تحریک میکرد ...

درسته اما حالا خودشم هیچ فرقی با مادرشوهرش نداره 

آدمارو از روی ظاهر قضاوت نکنید! نصف اینایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره...

وای 

چند سال پیش همسایه ی مامانم که زن داداش خواهر شوهرم بودن باهم دعواشون میشه بعد سر ظهر زن داداشه میاد زنگ خونه اینو میزنه با سه تا از دختراش دهنشو میبندن و تا می خوره میزننش یعنی سرش شده بود قد کدو حلوایی چشماش داغون رفت شکایت کرد همه شونو انداخت زندان بجز اون دختری که مجرد بود بنده خدا میگفت بره زندان دیگه خاستگار خوب نمیاد واسش یه مبلغی دیه دادن اومدن بیرون زن داداش ام از اونجا رفت بعد ها گفتن واسه دختر این خاستگار میاد خواهر شوهره که حرصی بوده از دستش میگه دختراش خوبن مامانشون نه این میشه اول ماجرای کتک 

منم خیلی از دست مادرشوهرمم ناراحتم..اما هیچوقت چنین کاری نمیکنم که انقدر بزنمش که ضجه بزنه..خدایی هم هست..خانمهایی که میگن تو دخالت نکن..اگه خودشونم بجای این پیرزن بودن دوست نداشتن یکی بیاد به دادشون برسه؟

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹