2737
2739
عنوان

آندومتریوز

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 46 پست
شمااون قرصوخوردی واس کنترل اندو؟؟چطورشد بعدش

اره خوب بود ولی ایران نبود ترکیه گرفتم....ی امپول جلوگیری هم زدم یادمه سال۹۳ بود امپول شد ب ۷۰۰ تومن....اونم سه ماهی منو کنترل کرد....الانم ک پسرم ۲.۵ سالش من از ۴ماهگیش قرص خوردم تا الان و دکترم میگه دیگه بیا دستگاه بزار ی نوع ک گرون الان ی میلبونی میشه ک مخصوص اندومتریوزیاس

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سریع بچه بیار زیر نظر دکتر که دوستم اول یه تخمدان بعد رحمشو از دست داد سر این کیست متولد ۷۱ بعدم جد ...

اره ریسک نمیکنم بااینکه واقعاشرایطشوندارم

بهترازینه ک تاآخرعمرپشیمون بمونم

زودتراین ۶ماه تموم بشه ببینم وضعینش چطورمیشه

2731
بعداین دوره ی داروییم مشخص میشه ک عودکننده هست یانه؟؟

کلا دارو قط شه دوباره نم نم شروع میشه ...نمیخوام نا امیدت کنم  من بچه هم دارم ولی تو علم پزسکی اندو معروفه ب سرطان خوشخیم😓

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
شمابازم میتونی بچه بیاری یافقط یکی؟؟؟

والا دبگه نمیخوام....شایدم دبگه نتونم...ولی اگه باز حتما بخوام باید برم باز پی درمان کلا دیگه حوصله ندارم ....شاااید سالها بعد ول کنم قرصو اگه طبیعی شد سد نشد نشد و باز قرص بخورم کلا دیگه پی درمان واس زاییدن نمیرم یکی دارم دیگه همون یکی واس مهم بود..‌الان فقط سالی دو بار میرم چکابو سنو ..‌تست پاپ میدم قرصمم میخورم ....تا  شاید دستگاه میرناگذاشتم

اره ریسک نمیکنم بااینکه واقعاشرایطشوندارم بهترازینه ک تاآخرعمرپشیمون بمونم زودتراین ۶ماه تموم بشه ...

اره زودتر موقیعت ی بچه  رو فراهم کن و بیار.....

2740
ناامیدشدم😔😔😔

نه نا امید نشو من از تو بدتر بودم....مجرد بودم عمل شدم عمل باز عین سزارین....سنتی بود ازدواجم بهش گفتم من شاید بچه دار نشم حتییی ب کسی هم نرفت بگه و خودش قبول کرد و من دیگه چون دیدم باید بیارم  ۷.۸ ماه بعد عروسب اقدام کردم و سر سال حامله شدم....الانم نمیگم خوووبممم این مشکل با من هیسست قرص میخورم هر شب  ولی دبگه خیالم راحت ک بچه دارم

نگفتین چطورمشخص میشه ک عودکنندس؟بعدازسونوی‌دومم وقتی این دوره داروم تموم شد؟

دارو خوردی سنو میدی میگه چیزی نی بعددد میری مثلا سه ماه دیگه دارو هم ک قط کردی سنو میگه اره ی کیست داری.. ابن یعنی عود کردن..زیر ۵سانت دارو درمانی میشه و بالا تر دیگه میره لاپارسکوپی و عمل باز....

نه نا امید نشو من از تو بدتر بودم....مجرد بودم عمل شدم عمل باز عین سزارین....سنتی بود ازدواجم بهش گف ...

فکراینکه نتونم بچه داشته باشما دیوونم میکنم ماجفتمون عاشق بچه ایم قرارداشتیم ۴تاابچه داشته باشیم!

ولی ازینکه واکنش دکترم خیلی عادی بودوکوچیکترین حرف ناامیدیانگران کننده ای بهم نزد یکم آروم میشم

دارو خوردی سنو میدی میگه چیزی نی بعددد میری مثلا سه ماه دیگه دارو هم ک قط کردی سنو میگه اره ی کیست د ...

۴۵میله الان.پس هنوز جای امیدواری‌هست شایدعودکننده نباشه

اوکی ممنون ک وقت گذاشتیو جواب دادی برام دعاکنین بچه ها

فکراینکه نتونم بچه داشته باشما دیوونم میکنم ماجفتمون عاشق بچه ایم قرارداشتیم ۴تاابچه داشته باشیم! و ...

دکتر همون راه کنترلشو گفته و صبر میکنه ببین ب دلرو چه جوابی میدی...دارو ک تمام شد برو سنو میکنه انشالله ک رفع شده باشه ...اون موقع دیگه میپرسه ازت نمیحوای بچه بیاری ک طبق جواب واست ی کاری میکنه

2706