2733
2734

دوستای گلم میخوام تجربه ای که تو این یک سال اقدام برای بارداری بدست اوردم رو با شما به اشتراک بگذارم. 

من بعد از ۵سال جلوگیری کردن شهریور ۹۶برای بارداری اقدام کردم با خودم هیچ وقت فکر نمیکردم برای بچه دار شدن این همه اذیت بشم. فکر میکردم همون یکی دو ماه اول بچه دار میشم. یکسال گذشت ولی بی نتیجه بود. تا این ماه با سرچ تو اینترنت به این نتیجه رسیدم که پیاز درمانی و قرص ویتاگنوس رو امتحان کنم. از روز نهم پریودی تا روز ۲۴پریودی به مدت ۱۵روز پیاز درمانی کردم. دو لیوان اب رو تو یه قابلمه میجوشوندم همین که به جوش میومد یه دونه پیاز زرد که پوستشم زرد هس دو پوست میگرفتم چار تیکه میکردم مینداختم تو اب جوش. پنج دقیقه بعد زیر گاز رو خاموش میکردم. بعد اب پیاز رو صاف میکردم . ولرم که میشد یه مقدار عسل توش میریختم تا قابل خوردن بشه. بعد از اون دوباره یه مقدار اب میریختم داخل قابلمه تا جوش بیاد یه دونه هویج و هشت تا انجیر خشک مینداختم داخلش بمدت پنج دقیقه. بعدش اب هویج و انجیر  رو میخوردم. اون هویجا و انجیرا رو هم میخوردم. یه بار صبح ناشتا و یه بار هم شب قبل از شام اینکارا رو میکردم. قرص ویتاگنوس رو هم از روز هفتم پریودی تا روز ۲۲خوردم. دو بار در روز. 

طول دوره پریودیم ۲۴روزه هس. روز بیست و پنجم منتظر پریودی بودم که نیومد . بعد از ۶روز تاخیر شک کردم رفتم ازمایش بتا تیتر دادم. در کمال ناباوری مثبت شد.  البته قبل از پیاز درمانی حتمن یه ازمایش هورمون پرولاکتین رو بدین. من خیلی تو این مدت اقدام دچار عفونت قارچی رحم میشدم و در کنار همه اینا بجای چای اویشن دم میکردم میخوردم. که عفونتام کامل از بین رفت. 

و به شوهرم یه معجونی میدادم که فکر کنم اون هم خیلی کار ساز بود. جینسینگ و گرده گل و گرده لقاح و خرنوب رو اسیاب کرده بودم با عسل قاطی کرده بودم و هرشب قبل از خواب میخورد. البته کنارش کاسنی هم دم میکردم واسش. 

بچه ها من اینجوری نتیجه گرفتم امیدوارم شما هم نتیجه بگیرید. ما اینا رو فقط همین یک ماه خوردیم. ولی تا ۷۰روز هم میتونید اینکار رو انجام بدین واسه نتیجه گرفتن. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من اب پیاز نتونستم بخورم عفونت دارم خیلی ناراحتم خوب نمیشم

آب پیاز واسه عفونته, منم عفونتم خوب نمیشه, دوستم گفت 40 روز زغال اخته بخور عفونتت خوب میشه, تازه شروع کردم

هر چیز که در جستن آنی آنی!
شما کم کار بود تخمدانت, شوهرت چی آز اسپرم داده بود ? 

نه شوهرم از اسپرم نداده بود هیچ وقت نمیرفت راضی نمیشد دکتر بره. منم فقط یه بار رفتم سونو که کیست نداشتم. ولی هیچ وقت هم به اندازه این ماه درد تخمک گذاری نداستم. هر دو تا تخمدون راست و چپ این ماه تیر میکشید

2738
من اب پیاز نتونستم بخورم عفونت دارم خیلی ناراحتم خوب نمیشم

منم با پیاز درمانی باردار شدم منم خیلی بد مزاج بودم یه کاری که اصلا اصلا مزه اب پیاز را نمیفهمی اینکاریه که من میکردم اب پیاز را بریز تو لیوان تا ولرمه باید بخوری البته بعد بینیت را میگیری یه نی میگداری تو لیوان و میری بالا اصلا متوجه نمیشی فقط گیفمی داری یه اب ولرم میخوری فقطم با نی میشه چون بینیت را با دست گرفتی بعد که نمام شد بینیت را باز نمیکنی زود یه ادامس یا شکلات میگداری دهنت تمام دهنت که مزه اون ادامس را گرفت بینیت را باز میکنی  

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
شما ویتاگنوس بخور پرولاکتینو میاره پایین. البته تا وقتی بیاد پایین باید انجام بدی. هویج هم پرولاکتین ...

هویج پخته؟ مرسی❤

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
نه شوهرم از اسپرم نداده بود هیچ وقت نمیرفت راضی نمیشد دکتر بره. منم فقط یه بار رفتم سونو که کیست ندا ...

من هم عفونت دارم ,هم تخمدانام کمکاره, هخ تعداد اسپرم شوهرم کمه,به نظرت اینا به من کمک میکنه, خیلی درمانده ام

هر چیز که در جستن آنی آنی!
آب پیاز واسه عفونته, منم عفونتم خوب نمیشه, دوستم گفت 40 روز زغال اخته بخور عفونتت خوب میشه, تازه شرو ...

اویشن هم خیلی خوب بود. گاهی اوقات با بابونه دم میکردم که واقعن عفونتو خوب میکرد. زغال اخته هم خوردم وایه عفونت قارچی و ادراری

من هم عفونت دارم ,هم تخمدانام کمکاره, هخ تعداد اسپرم شوهرم کمه,به نظرت اینا به من کمک میکنه, خیلی در ...

اره عزیرم منم کاملن نا امید شده بودم چون ۳۴سالمه. واسم سخت بود انتظار. کاملن تخمدونات رو فعال میکنه. من قبلن کمبود ویتامین دی هم داشتم. اینا همه خیلی تاثیر داره. 

من خیلی امپول زدم ولی ماهی که پیاز درمانی کردم فقط درد و ترشح تخمک گذاری را داشتم روز ۱۳ یا ۱۴ سیکل کلی ترشحات تخم مرغی میاد با این روش البته ببخشید🙈🙈🙈

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2706