2733
2739

سلاممممم خدای خوبمممم خدای مهربونم .💓💓

تو را هزاران بار و هزاران بار شکر به خاطر تمام نعمت هایی ک به ما دادی و خواهی داد ...

خدایا شکرت به خاطر نعمت سلامتی.. ..

خدایا شکرت به خاطر عمر با عزت و با برکت عزیزانمون...

خدایا شکرت به خاطر اینکه خواسته دل ما را با حکمت و صلاح خودت یکی میکنی ....

خدایا شکرت به خاطر🌺🌺🌺................🌺🌺🌺

زندگی زیباست🌷🌷🌷🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدایا شکرت😢

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

به خاطر خر و پف شوهر. معلومه پس زنده اس.😐😂😂😄

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2738
خدایا شکرت به خاطر زیبایی های دنیامون آدمهای خوبی که کنارمون هستن

خداااا رو شکرررررر انشالله دنیا همیشه بر وفق مرادت باشه و خوبی های اطرافت زیادتر🌺🌺🌺

زندگی زیباست🌷🌷🌷🌷🌷

واسه همه ی نعمتهایی که بهم دادی شکرت مهربونم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
خداااا رو شکرررررر انشالله دنیا همیشه بر وفق مرادت باشه و خوبی های اطرافت زیادتر🌺🌺🌺

مرسی زهرا جون،انشا.. دل همه مون خوش باشه💕💕🙏🙏

من همونم که ی روز میخواستم دریا بشم                     میخواستم بزرگ ترین دریای دنیا بشم!!
2706