2733
2739
عنوان

شوهرم بهم شک کرده

1487 بازدید | 28 پست

چند روز پیش تو تل با دخترعمم میحرفیدیم با اکانت جدیدش پی ام زده بود شمارش نیفتاده بود اسمشو نوشته بود H اول اسم دوست پسرشه بعد شوهرم دید منم توضیح دادم دخترعممه. الان باز دخترعمم از اکانت قبلیش پی ام زده همون اسم و شماره خودش افتاده شوهرم میگه دروغ میگی اون H ینفر دیگه بود میگه بهم ثابت بشه تیکه تیکت میکنم 😔 منم به دخترعمم پی ام دادم گفتم توضیح بده اسم اونیکی اکانتتو اونم نوشت که اره من بودم و اینا بعد شوهرم میگه هماهنگ کردی باهاش اگه لو رفتی بگه H من بودم. میگه از یه ماه پیش شروع کردی من نمیدونم چیو میگه آخه یه ماه پیش چیکار کردم مگه توضیحم نمیده😔😔😔 حالا قضیه H هم مال چند روز پیشه😑 چیکار کنم باور کنه گوشیمو پرت کرد گفت تمومش کن دروغاتو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه بد😔

مرد شکاک خیییییییییییییییلی بده

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

وای ،شوهرم منم همینه،از کاه کوه میسازه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2740

شوهر من شک کنه نمی زاره کار به توضیح بکشه میدونم میکشه منو

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........

زنگ بزن ب همون خط h دخترعمت برداره بشنوه صداشو اصن بش بگو هروقت تو دوس داری زنگ بزنیم ک خیالشم راحت باشه نپیچوندی

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍

عزیزم بارداری؟

اصلا ناراحت نکن خودتو

شماره تل گرام دختر عمه اتو بده به همسرت بهش بگو زنگ بزن تا مطمئن بشی که من بی گناهم ولی وقتی که فهمیدی اشتباه کردی اون وقت من تیکه تیکه ات میکنم

حق به جانب باش تا همسرت خودشو جمع کنه