2737
2739
عنوان

میشه کمکم کنید😢😢

236 بازدید | 16 پست

تازه زایمان کردم ولی اصلا هیچ حسی به بچم ندارم حتی وقتی تو بیمارستانم گذاشتن تو بغلم کاملا بی احساس بودم نسبت بهش الانم که اومدیم خونه باز هم همون حسو دارم 

همش میگم زشته سیاهه خوشم نمیاد ازش

دوس ندارم بغلش کنم یا ازش نگهداری کنم مامانم به زور مجبورم میکنه بهش شیر بدم

نمیدونم چرا اینطوری شدم کلافم همش دوس دارم گریه کنم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ااااا. نا شکری نکن دختر.خیلیا حسرت بچه میکشن. یذره بزرگتر میشه رنگش باز میشه خوشگل و تپلی میشه. الان زودهههه. دلت میاد؟

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله
2731
ااااا. نا شکری نکن دختر.خیلیا حسرت بچه میکشن. یذره بزرگتر میشه رنگش باز میشه خوشگل و تپلی میشه. الان ...

ناشکری نمیکنم, حوصله و طاقت نیش و کنایه بقیه رو ندارم 

همه میگن یه سیاسوخته زاییده در حالی که هم من هم باباش سفیدیم

2738

افسردگي بعد زايمانه و كاملا طبيعي هست دكتر برو و مراقب باش چون اگه زود خوب نشي تا ابد اين افسردگي باهات ميمونه

رنگ پوست همه بچه ها اكثر سياهه بعدا كم كم سفيد ميشه

ميگن بچه تا چهلش چهل بار رنگ عوض ميكنه

ناشکری نمیکنم, حوصله و طاقت نیش و کنایه بقیه رو ندارم  همه میگن یه سیاسوخته زاییده در حالی که ...

سياه خوبه ديگه گوله نمك واى خيلى دلم ميخواد بچم  سياه باشه الان همه سفيدا خودشونو سياه ميكنند جذابتره ول كن بقيه رو بابا جهان سومين 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

اولا قول ميدم سفيد شه دوم بكسي چه كون لق همشون

تو با بچه ات شاد باش و به اغوشش بگير خير سرت مادري بخاطر حرف ادمهاي بي ارزش مهرت رو از بچه ات نگير

اگه اينكار رو كني كه بدتر از ملت ميشي

عكس بچه ات رو بزار لطفا

ناشکری نمیکنم, حوصله و طاقت نیش و کنایه بقیه رو ندارم  همه میگن یه سیاسوخته زاییده در حالی که ...

غلط کردن.خواهر زاده منم خیلی سیاه بود چند ماه گذشت رنگش باز شد. الن یکم سبزس اما بی نهایت با مزه و خوشگل شده 

میشه لطف کنید واسه مامان و بابام و برادرم یه صلوات بفرستید مشکلشون حل شه. خدا هم مشکلاتونو حل کنه انشالله

اون طفل ناز به خواست شما اومده.کسیو تو این دنیا بغیر از شما نداره.بغلش کن.دستای کوچیکشو ببین.صورت نرمشو ناز کن.بعد خدا تو این دنیا تنها پناهش مادرشه.تو بغلت آروم‌میشه .کم کم هم تپل بشه رنگش خوب میشه.بچه ها همه همینجوری ان.بهش بگو هر کس تورو نخواد من میخوامت😍😍😍

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
2706