2737
2734
یادم نیست قضیه مال 4 5 سال پیشه فک کنم 5 درصد بود

شوهر منم کم تحرکی داره 😔😔😔خیلی ناراحتم 

۹ماهه. اقدامم 

بی صبرانه منتظرش بودم ک متوجه این قضیه شدم 

نمیدونم چکار کنم 

فکر میکنم هیچوقت مادر نمیشم 😞😭😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی رحمت خدا شامل حال منم میشه 😞😞😞😞🙏🏻🙏🏻🙏🏻

شوهره منم کم تحرکی شدید داره یعنی درمان میشه؟

خدایا کمکم کن دلم میخواد دستاشو بگیرم نی نی میخوام یه,ساله منتظرم خدایه مهربون نامیدم نکن
شوهره منم کم تحرکی شدید داره یعنی درمان میشه؟

نمیدونم عزیزم بخدا خودمم گیج شدم 😔

یکی با اسپرم کم تحرک و تعداد زیر نیم میلیون باردار میشه یکیم .....

توکل به خدا 

ات شاالله ک  درمان میشه 😘😘

خدا برامون بخاد و دامنمونو سبز کنه 😔

2728
نمیدونم عزیزم بخدا خودمم گیج شدم 😔 یکی با اسپرم کم تحرک و تعداد زیر نیم میلیون باردار میشه یکیم .. ...

اگه نشه من نمیتونم زندگی کنم برام سخته بمیرم زودتر بهتره

خدایا کمکم کن دلم میخواد دستاشو بگیرم نی نی میخوام یه,ساله منتظرم خدایه مهربون نامیدم نکن

منم مثل شما ..... تصور اینکه تا حتا دوماه دیگه بچه دارنشم برام سخته،،،، ولی چه میشه کرد ما محکومیم به زندگی و مرگ اجباری 😔

شما مشکل همسرتون فقط کم تحرکیه ؟؟؟؟

چقده تحرکشون ؟

دارو هم مصرف میکنین ؟

البته دوستم حتا با هزار مشکل همدفقط خدا بخاد میشه ..... نخاد هم که هیچی 

ان شاالله بز‌ودی زود دلتون شاد بشه 

2738

سلام دوستان گلم ی سوال دارم من همسرم هم مشکل تعداد کم.اسپرم(سه میلیون)هم تحرک کم داره رفتیم دکتر بهش دوتا امپول داد ک باهم باید تزریق کنه و چند تا قرص تقویتی .گفت.سه دوره باید استفاده کنه میخاسم بدونم کسی هست ک.با دارو خوب شده باشه 

دوستان سلام ، من خودم تنبلی داشتم 2 ماه قرص کلومیفن و گلای وانس خوردم برطرف شد ، شوهرمم تازه آز داده ،  کم تحرکی داره و کلا 2 میلیون اسپرم داره که همشونم کم تحرکن ، دکتر ال کارنیتین و پنتوکسی فیلین و ویتامین ای و ث و کلومیفن داده ، بنظرتون نتیجه میگیرم؟ اگر کسی راهکار و دکتر بهتری میشناسه بگه من حوصله ی دکتر دوا و منتظر بودنو ندارم .توروخدا بگید اگر میدونین

دوستان سلام ، من خودم تنبلی داشتم 2 ماه قرص کلومیفن و گلای وانس خوردم برطرف شد ، شوهرمم تازه آز داده ،  کم تحرکی داره و کلا 2 میلیون اسپرم داره که همشونم کم تحرکن ، دکتر ال کارنیتین و پنتوکسی فیلین و ویتامین ای و ث و کلومیفن داده ، بنظرتون نتیجه میگیرم؟ اگر کسی راهکار و دکتر بهتری میشناسه بگه من حوصله ی دکتر دوا و منتظر بودنو ندارم .توروخدا بگید اگر میدونین

2706