2737
2734
دوستای گلم منم باردار شدم الانم دخترم 8 ماهشه انشالله خدا به همه منتظرا نی نی سالم و صالح بده

سلام ببخشید میدونم خیلی گذشته ولی شوهرتون چه دارویی خورد عمل کرد؟

ما کوچیکا خدامون بزرگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم کم تحرکی داره 😔😔😔خیلی ناراحتم  ۹ماهه. اقدامم  بی صبرانه منتظرش بودم ک متوجه ...

شما مشکلتون حل شد خانمی؟ 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2731
سلام بچه ها قرص اوومید چیه که یلدا جون نوشته شوهر منم کم تحرکی داره عملم کرده داروهم چند دوره خورده ...

خانمای عزیز با تیم اسپو میتونین از باروری همسرتون به صورت کاملا دیجیتال و توی خونه خودتون مطلع بشین.

https://spoohealth.ir/

مشاوره ما به صورت رایگان اماده جوابگویی به مشکلات شما عزیزان هست

سلام دوستان،من نزدیک یک سال و سه ماه بود در حال اقدام بودم و متاسفانه نتیجه ای نمیگرفتیم،مشکلمونم کم ...

سلام عزیزم خیلی وقته از زمان این تاپیکتون میگذره شوهر منم کم تحرکی اسپرم داره میشه بگید کمپرس یخ رو چه مدت و چند دقیقه میذاشتید ؟؟

دوستان سلام ، من خودم تنبلی داشتم 2 ماه قرص کلومیفن و گلای وانس خوردم برطرف شد ، شوهرمم تازه آز داده ...

سلام عزیزم وقتتون بخیر ،میشه بگید با مشکل کم تحرکی اسپرم تونستید بچه دار بشید ؟

2738