2733
2739
عنوان

کسی کلاس خیاطی رفته بیاد لطفا

89574 بازدید | 112 پست

دوستان من خیلی ب خیاطی علاقه دارم.شوهرم ی خرده خسیسه و منم ی کم پر توقع .تصمیم گرفتم خودم کار کنم...فک میکنم برم کلاس خیاطی ک بعدش خیاطی بزنم میتونم ب همه چی برسم....ولی میترسم درامدش خوب نباشه...باید از کجا شروع کنم ک بتونم موفق باشم...همه میگن خیلی سلیقم و علاقم ب خیاطی خوبه ولی ترس دارم‌.لطفا راهنماییم کنید از کجا شروع کنم وچیکارکنم موفق باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو یه اموزشگاه خوب اصولی یاد بگیر....گول تبلیغات اموزش خیاطی در 10جلسه را نخور یاد می گیری اما در حد رفع و رجوع خودت اونهم در سطح لباس خونگی...ممکنه اصولی یادگرفتن 1سالی طول بکشه عوضش ماهر میشی و کارت خوب می گیره

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم

کلاس برو ولی سعی کن خودت پارچتو برش بزنی خیلیارو دیدم میترسن برش بزنن خراب بشه همسایمون برا خودش میدوزه ولی برا بقبه ن میگه میترسم پارچه خراب بشه این ترس رو نداشته باشی حله بنظرم ولی خب اولش باید جا بیفتی تو محله تا همه بیان 

خانومای عزیز گره بزرگی تو زندگیم افتاده ،هرکی امضامو میبینه ازش خواهش میکنم ب طفل شیرخواره امام حسین دعام کنه ،میام همینجا خبرشو بهتون میگم دعا کنین ک همونیکه میخام اتفاق بیفته

اگه میخوای خیاطی بزنی باید همه دوره هاش رو بگزرونی تا اگه مشتری مدلی ازت خواست بتونی دربیاری ،الان متاسفانه خیلی هزینه کلاسهای خیاطی زیاد شده ،از چندتا اموزشگاه سوال بکنید هزینه دوره هاش رو  ،موفق باشید 

2738

به همین سادگیام نیست 

با مشتری سر و کله نزدی پدر ادم رو درمیارن تا پول بدن هر کی هم یه ایرادی میگیره 

بعد هم کلی کمر درد و چشم درد رو هم باید به جون بخری 

کلا شغل سختی هست 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️

من که خیاطی بلدم توصیه میکنم دنبال این هنر بعنوان درامد و شغل  نباش خیلیییی سخته 

ارایشگری راحتتره و درامد زاتر 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️

شوهرت خسیسه چطور هزینه کلاس خیاطی و پارچه و چرخو سردوز و ... میخوای بدی

با یه دوره که نمیتونی خیاط بشی 

من یکسال بهترین آموزشگاه شهرمون رفتم کلاس

نزدیک پنج ملیون با پول چرخ و... هزینه ام شد

ولی هنوز حس میکنم نمیتونم برای مشتری بدوزم

باید دوره های دیگه مثل ژورنال و ضخیم دوزی و ... هم بری 

مدل هایی که توی نازک دوزی یاد میدن محدوده

از خواب برگشتم به تنهایی💔
شوهرت خسیسه چطور هزینه کلاس خیاطی و پارچه و چرخو سردوز و ... میخوای بدی با یه دوره که نمیتونی خیاط ...

این اموزشگاه ک میخوام برم گفته ۴ ماهه همه چیز یادم میده....ژرنال دوزی ونازک دوزی ومانتو دوزی.برم بنظرتون؟اگه بعد این ۴ماه برم جلو دست یه خیاط کار کنم ب دردم میخوره؟

من که خیاطی بلدم توصیه میکنم دنبال این هنر بعنوان درامد و شغل  نباش خیلیییی سخته  ارایشگر ...

اخه من فک میکنم ب خیاطی بیشتر علاقه دارم...چندنفرم از فامیل دیدم درامدشون خیلی خوب بوده.مگه سختیش چیه؟اگه درامدش خوب باشه عیب نداره سختیشو تحمل میکنم

من که خیاطی بلدم توصیه میکنم دنبال این هنر بعنوان درامد و شغل  نباش خیلیییی سخته  ارایشگر ...

این اموزشگاه ک میخوام برم گفته۴ماهه نازک دوزی و ژرنال دوزی و مانتو دوزی رو یادم میده....اگه این دوره هارو بگذرونم بعدش میتونم برم تو یه تولیدی کار کنم ؟این اموزشا واسه کار دوخت توی تولیدی کافیه؟

2706