2737
2739

چه خودم چه بقیه. از همین فردا هم میشه شروع کرد و صبورتر بود.  تو رو خدا بچه رو سیلی نزنید.گناه دارن.

منظورم به شما مامانهای مهربان نیست. شاید اونی که باید بخونه اینجا رو به خودش بیاد

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

موافقم بچه کیس بوکس شما نیست  پدر و مادر گنده از هیکلتون خجالت بکشید

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه میکنی ماری جون 😉

سلام عزیزم. یه هو قیافه دختر کوچولوی معصومی که امروز همش از مامانش کتک میخورد اومد جلو چشمم. حیف اون چشمای قشنگش

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

دخترمن امشب یه ساعت جیغ میزد اب بادی(اب بازی)

ضجه میزد 

دیگه نفسش گرفت از بس گریه کرد😁😁😁

تازه ۱۹ماهشه😓😓😓😓😓

پسرم میگفت مامان‌عجب صبری داری بذارش تو اتاق درشو قفل کن گوشام درد گرفت از بس جیغ میزنه🤣🤣

حالا مثلا اگه من یه سیلی میزدمش اون میفهمید جرا کتک خورده😨😨

دانشمندا میگن ادمایی که کتک میزنن مشکل روحی روانی دارن وگرنه ادم سالم با کتک خشمشو نشون نمیده

بعضی هاشون بهونشون اینه که خودشون مثل قاطر از پدر مادرشون کتک خوردن ولی خوب خیلی ها هم که خیلی کتک خوردن تو بچگی میگن بذار اون کاری که پدر مادرم با من کردن من با بچم نکنم.

2738

والا من دخترم کلی دوسم داره اما میزنتم😭امروز کلی دستم و چنگ انداخته بعد ناراحت شد و میگه من دوست دارم ولی میزنمت ناراحت نباش چون دوست دارم،ولی من زیاد دعواش میکنم(کلامی)قول میدم از فردا سعی کنم اونم ترک کنم

وااای چقدر وحشتناک و فاجعه اس ب ی موجود بی دفاع و مظلوم لطمه بزنیم.هم جسمی هم روحی.بنظرم همچین کسایی اصلا انسان نیستن.خودم ی دختر 2سال و نیمه دارم.اصلا نمیذارم تا عمر دارم همچین اتفاقی واسش بیفته

دخترمن امشب یه ساعت جیغ میزد اب بادی(اب بازی) ضجه میزد  دیگه نفسش گرفت از بس گریه کرد😁😁😁 ...

آب می‌دادی بادی کنه بچمونو خخخخ

فقط کتک نیست تهدید به کتک با داد و فریاد خیلی بدتره 

خیلی ها مشکل دارن ولی بعضی ها حوصله بچه ندارن وقتی بیاد دوسش دارن ولی صبر و حوصله ندارن با کتک و داد بچه اروم میکنن

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

آره بخدا من وقتی میبینم مادری بچه ش رو میزنه دلم آتیش میگیره نمیشه هم چیزی گفت میگن به تو چه بچه ی خودمه بیشتر هم لج میکنن ..دختر دایی مامانم دائما بچه ش رو میزد سیاه وکبودش میکرد اعصاب نداره ..بچه طفل معصوم همیشه درحال گریه بود اصلا گوشه گیر شده بود..بعدا الکی مادره فلج شد یه مدتی دکترا جواب کردن .اینقدر متوسل شد به ائمه اطهار و آخر خودش فهمید گفت بخدا میدونم چوب خدا صدا نداره آه بچمه اینقدر استغفار کرد و دیگه بچشو نزد بعد سه ماه شفا گرفت  ... 

سلام عزیزم. یه هو قیافه دختر کوچولوی معصومی که امروز همش از مامانش کتک میخورد اومد جلو چشمم. حیف اون ...

منم چند وقت پیشا تو مشهد با یه همچنین صحنه ای مواجه شدم مامانه جیغ میکشید و مث وحشیانه دو سه بار تن این پسره رو گاز گرفت پسره کباب شد طفلک شک کردم مامانش باشه دویدم برم پسره رو بگیرم مامانم مانعم شد 

خیلی بده و زجر اوره 

مردم کلا رد دادن 

2706