2737
2739
عنوان

حضور همه نی نی سایتی ها الزامیه 🌻🌺🌸🍀😍

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 103 پست

ای خدا انتظار برای مادر شدن سخت ترین انتظاره.این ک هرماه تو اقدام باشی و باهزار امید بی بی بزنی و منفی دربیاد.خدایا بنده هاتو با این چیزا امتحان نکن.درسته خیلی ها خیلی ارزوها دارن ولی این ارزو با بقیه فرق داره ارزوی مادر شدن ارزو نیست حقه.خدایا این حقو از هیچ زنی نگیر.

[QUOTE=67139440]من مجردم وازقضا نازا هستم ازته دل ازخدامیخوام که یه فرزند صالح وسالم به شما عط ب حق ...

چقد قشنگ دعا میکنی😢😢😢😢😢😢😢

خدایا هزززززززاررررررران مرتبه شکرت که منم مادرشدم😘انشالله نصیب همه منتظرا🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای منم دعا کنید مامان بشم پروفایل دوستامو میبینم حسرررت میخورم یعنی لیاقت مادربودن رو ندارم؟ یعن ...

ان شاالله...

امشب شب عرفه اس...میگن جامونده های شب قدر میان شب عرفه حاجت میگیرن...بچه ها دعا معجزه میکنه....

باردار نیستم اما عاشق بچه ام......خیلی دلم میخواد مامان بشم...حسابی دلم گرفته...نمیدونم چیکار کنم؟.....الکی تیکر زدم....😢
2728
عزیزدلمممم از ته قلبم برات دعا میکنم خدا یه نینی خوشگلو سالم بهت بده الهی امییییین

ممنونم....

منم برا خواهرت میگم...

خلق میدانند ک در بهداری قرب حسین 

دردها را بیشتر عباس درمان میکند...

باردار نیستم اما عاشق بچه ام......خیلی دلم میخواد مامان بشم...حسابی دلم گرفته...نمیدونم چیکار کنم؟.....الکی تیکر زدم....😢
چقد قشنگ دعا میکنی😢😢😢😢😢😢😢

دلم گرفته اخه ....همه خوابن اما من میخوام مادر بشم......

2738
ان شاالله به حق روزای عزیز پیش رو هر چه زودتر حاجت روا بشید . منم دل شکسته ام اشکام بند نمیاد .

ان شاالله

چرا عزیزم؟

ای خدا انتظار برای مادر شدن سخت ترین انتظاره.این ک هرماه تو اقدام باشی و باهزار امید بی بی بزنی و من ...

اخ گفتی ....

مادر شدن حق هر زنیه.....

هی خدا ب ما رحم کن....

یاراحم لطفل صغیر😢😢😢😢

الهی بگردم انتظار سخته از ته دل برات دعا میکنم حتمن برم حرم امام رضا حاجتتو بهش میگم امام رضا خیلی حاجت میده منم بچمو ازش خواستم

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
2706