2733
2739
عنوان

سوغات زاهدان چیه؟؟

14275 بازدید | 38 پست
من تبریزم. مامانم می خواد از زاهدان یه چیزی بخره برام. چی خوبه؟ شنیدم شلوار لی اونجا ارزونه چنده؟ کجا هست مرکزش. مرسی که اطلاعات می دین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم زاهدان چیز خاصی که مخصوص خودش باشه نداره یعنی سوغاتی خاصی نداره ولی همنطور که گفتی شلوار لی های خوبی داره کلا لباسهای خوبی داره با اینکه جنسشون پاکستانیه ولی خوبه .جایی هم که میتونید خرید کنید اسمش چهارراه رسولیه.زاهدان کلوچه های خرمایی خوشمزه ایی هم دراه که کارخونه نان رضوی تولید میکنه.
رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند*چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
2731
همونطور که دوستمون گفت چایی هم دارن پارچه چادری مشکیو و توخونه ایی هم با قیمت های خوب میتونی بخری در ضمن اگه اهل ترشی و اینجور چیزای تند مثل ترشی انبه هستی هم میتونید از همین چهار راه رسولی تهیه کنید البته تاریخشو حتما" نگاه کنید.
2738
جدیدا" قیمت ندارم گلم ولی تا جایی که میدونم از ترک خیلی ارزونتر هستند.یه کاری که میتونی بکنی اینه وقتی مامانت رفت بازار بگی از یه مغازه قیمت بگیره با موبایل بهت قیمتو بگه از اونجایی که خودت قیمت جنس ترکو داری میتونی مقایسه کنی وتصمیم بگیری راستی به مامانت بگو سویشرت هم برات بگیره معمولا خیلی قشنک هستند و جنساشون هم خوبه.
2706