2733
2739

خانوما من برادرم چن ماهه جوش چرکی میزنه تو سرش ازشون جرم میاد علتش چی میتونه باشه !کسی دیده تاحالا بگید لطفا

میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین*محمد طاهای مامان مواظب خودت باش منو بابایی چشم ب راه اومدنتیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا گرمی زیاد میخوره 

گرمی ک میخوره اما نمیدونم علتش چیه قرص چرک خشک کن هم میخوره اما فایده ای نداره ی مدت خوبه دوباره عود میکنه تا اهوازم رفته اما بعد ی مدت بازم ابنمور میشه خیلی نگرانم 

میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین*محمد طاهای مامان مواظب خودت باش منو بابایی چشم ب راه اومدنتیم  
2731
گرمی ک میخوره اما نمیدونم علتش چیه قرص چرک خشک کن هم میخوره اما فایده ای نداره ی مدت خوبه دوباره عود ...

یه دکتر پوست یا داخلی بره حله چیز خاصی نباید باشه اگه خیلی شدید نیس عرق کاسنی بخوره

❤دختر نازم وجودت بهترین هدیه عشقست❤
یه دکتر پوست یا داخلی بره حله چیز خاصی نباید باشه اگه خیلی شدید نیس عرق کاسنی بخوره

شدید شده الان درد هم داره بمیرم براش ی دونه داداش بیشتر ندارم 

2738
[QUOTE=67136560]شدید شده الان درد هم داره بمیرم براش ی دونه داداش بیشتر ندارم [/QUOTیه آزمایش کلی بد ...

ممنونم عزیزدلم برا سلامتی خودتو خانوادت صلوات میفرستم ممنون از اینکه پاسخ دادی

اگه گرمی باشه سدر بزاره و عرق کاسنی بخوره خوب میشه

انشالله خدا حفظ کنه خانوادتو 

انشالله خدا حفظ کنه خانوادتو 

ممنون عزیزن آخه من سینه ام بعد زایمان بدجور میخارید و التهاب داشت کلی دکتر بهم آنتی بیوتیک دادن خوب نشد آخرش عطاری بهم اینارو داد خوب شدم. دکترا بیسواد شدن الان

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی