2737
2734

آخه من یکی رو می شناختم معدلش بالای نوزده بود می خواست بره تجربی نذاشتن رفت انسانی😶😶😶

یک صلوات مهمونم می کنید؟                                در خواست دوستی پذیرفته نمی شود😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
معدل مهمه  برای انتخاب ریاضی و اتسانی دستت بازه اما برای تجربی رقابت هست  هرکی معدلش بال ...

من دو سال هفتم و هشتم معدلم بالای نوزده و پنجاه بود امسالم شدم نوزده و هشتاد سال دیگه انتخاب رشته دارم ینی شاهین زیاده یا نه؟؟

یک صلوات مهمونم می کنید؟                                در خواست دوستی پذیرفته نمی شود😊😊
من دو سال هفتم و هشتم معدلم بالای نوزده و پنجاه بود امسالم شدم نوزده و هشتاد سال دیگه انتخاب رشته دا ...

تمام تلاشت رو بکن بالاترین معدل رو بیاری که خیالت راحت باشه 

هرچی بالاتر بهتر اصلا نمیتونی بگی سقفش چقدره 

2740
تمام تلاشت رو بکن بالاترین معدل رو بیاری که خیالت راحت باشه  هرچی بالاتر بهتر اصلا نمیتونی بگی ...

مرسی از راهنماییت😘

نه تنها دوسال پیش اداره انتخاب میکرد الان هرکی هرچی می خواد انتخاب میکنه  البته هدایت تحصیلی ه ...

ممنون عزیزم😘😘

آخه شنیدم سهمیه بندی کردن

من خواهرم امسال انجام داد 

اره دیگه سهمیه بندیه مثلا میگن فلان مدرسه ۱۰۰ نفر تحربی قبول کنه اون صد نفر به ترتیب الویت معدلشون انتخاب میشن

من پارسال باهمین شرایط انتخاب رشته کردم هر سه سال هم معدلم بالا۱۹بود ولی اون تست هایی ک برای علاقه ا ...

همون رشته ای که علاقه داشتی رفتی؟؟

2706