2733
2739
عنوان

اسم پسر و خرید سیسمونی

381 بازدید | 34 پست

سلام خانوم های گل سایت

تقریبا یک هفته از سونو غربالگری اولم میگذره و فهمیدم که نینی پسره

این چند وقت حسابی تو فکر انتخاب اسم بودیم خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم

۱)برسام به معنی قوی تر از آتش 

۲)کارن به معنی شجاع و دلیر

۳)لیام به معنی صلح جو

۴)سامیار به معنی ثروتمند یا محافظ آتش 

۵)هیراد به معنی فردی که صورت شادابی داره

از مامانایی که تازه نینی دار شدن هم میخوام لطف کنن و تجربه هاشون راجع به خرید سیسمونی بگن و اینکه چه چیزای از واجبات و چه چیزایی بدرد نخور هست

ممنون از وقتی که میزارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیراد نه، هوراد خوبتره

بقیه رو دوست ندارم

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

كارن 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738

سيسموني تخت بزرگ و كالسكه نخريدم فقط، گهواره خريدم چون تا بزرگ بشه مدلهاي جديد مياد واسه بچه اولم خريدم اصلا روش نخوابيد بعدش هم بزرگ تر شد براش مدل جديد خريدم، كالسكه هم من با ماشين ميرم همه جا حتي سوپرماركت واسه همين صندلي ماشين و كرير خيلي بدردم ميخورن. از اسمها هم ساميار رو دوست داشتم 👍

سلام مبارکه عزیزم .هفته چندم غربالگری اول رو رفتی؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706