2737
2739
عنوان

کلاس* اسپینینگ*

3110 بازدید | 18 پست

کسایی که رفتین راضی هستین ؟ حوصله سر بر نیست؟ چند وقت بعد تاثیرشو نشون میده؟ زانو درد نمیاره؟

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دارم میرم تو ۱۲ جلسه ۵ کیلو کم کردم خیلی خوبه به شرطی ک کم نیاری ..زانو درد ندارم کمر دردم ندارم واقعا چربی سوز

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2728
من دارم میرم تو ۱۲ جلسه ۵ کیلو کم کردم خیلی خوبه به شرطی ک کم نیاری ..زانو درد ندارم کمر دردم ندارم ...

چجوریه کلاسش 

وزن اولیه ۷۷/۵۰۰ 😣   وزن الان ۷۳/۵۰۰😊  وزن هدف ۵۹🤗
من دارم میرم تو ۱۲ جلسه ۵ کیلو کم کردم خیلی خوبه به شرطی ک کم نیاری ..زانو درد ندارم کمر دردم ندارم ...

تو یه جلسه فقط رکاب میزنید یا ترکیبیه؟ رژیم هم گرفتی؟

چجوریه کلاسش 

دوچرخه ثابت با چند نفر ..اهنگ میزارن مثه ایرو حرکات دست داره هم زمان رکاب میزنی ...بلند میشی رکاب میزنی عالیه من الان ترم ۲ هستم

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2738
تو یه جلسه فقط رکاب میزنید یا ترکیبیه؟ رژیم هم گرفتی؟

رژیم ک چیزای بد حذف کردم تنقلات و شیرینی جات ..اره تو نت سرچ کن کامل میاره

دوچرخه ثابت با چند نفر ..اهنگ میزارن مثه ایرو حرکات دست داره هم زمان رکاب میزنی ...بلند میشی رکاب می ...

من سرکار میرم واقعا وقتم کمه به نظرت خودم تو خونه دوچرخشو بگیرم تاثیر داره؟

اگ همه هماهنگ باشن عالیه ..سرعتی و اروم رکاب میزنی  هماهنگ با موزیک

من سرکار میرم واقعا وقتم کمه به نظرت خودم تو خونه دوچرخشو بگیرم تاثیر داره؟

ب نظرم نه ..چون من دستگاه ورزشی داشتم تو خونه ولی خاک میخورد اونجا بخاطر مربی ک رو سرت هست و دوستای ک باهم هماهنگ کار میکنی و انرژی میگیری تاثیر داره ..ممکنه تو خونه ی روز بگی امروز بیخیال فردا میزنم یا ی ساعت دقیق  و کامل نزنی .. اونجا مجبوری و امید و انرژی داری ...این نظرمنه بازم هرجور دوس داری

ب نظرم نه ..چون من دستگاه ورزشی داشتم تو خونه ولی خاک میخورد اونجا بخاطر مربی ک رو سرت هست و دوستای ...

درست میگی 👍🏿

ب نظرم نه ..چون من دستگاه ورزشی داشتم تو خونه ولی خاک میخورد اونجا بخاطر مربی ک رو سرت هست و دوستای ...

من یه اتاق فقط وسیله ورزشی دارم بیشتر شوهرم استفاده میکنه تا من اینم گفتم بخرم چون تعریفشو خیلی شنیدم

2706