2733
2739

اومدم قطره چکونی بنویسم ، آرومم مینویسم ، فوشم ندین تا چکیدشو بنویسم. آفرین.

نه انرژی منفی دادم ، نه حساس بودم اما ته دلم میگفت این راهی که رفته این راهی که میرم ریسک داره.

عشقمو میگم ! 

یه پسر معمولی بود نه خیلی خوشگل و روی مد، نه هیکل ورزشی و تحصیلات خیلی عالی

روزی که اومد بهم ابراز علاقه کرد دلم لرزید . بچه نبودم ۲۷_۸ سالم بود. اونم همینطور.

سعی میکردم انتخابم عاقلانه باشه. 

یه پسر مؤدب و مهربون چیزی که نود درصد دخترا تایید میکنن.

گفت قبولم داری ادامه بدیم گفتم آره. فقط به شرطی که مادرم در جریان قرار بگیره اینم بهت بگم من قصدم ازدواجه

چیزی شبیه عطر حضور شما کم است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اخجون داستان

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

گفت باشه مشکلی نیست. گفتم با مامانم صخبت کن.

رفتم با هزار خجالت قضیه رو گفتم مامانم گفت معلومه احساس خوبی بهش داری و منتظر شدیم زنگ بزنه.

تماس گرفت و مستقیم با مامانم صحبت کرد . مامانم گفت دخترم حساسه اگه سرکاریه همین الان برو، گفت نه. مامانم گفت شرایط ازدواج رو داری؟ گفت آره مشکلی نیست . 

من کارخونه دارم، ماشین، خونه ، شرکت . هر چی دخترت بخواد آمادس من مشکلی ندارم

چیزی شبیه عطر حضور شما کم است