2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص

عوارض نداره؟؟ کدوم بهتره؟؟

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست...                                                تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی چه نیازی چه غمی ست....
2731
عوارض نداره؟؟ کدوم بهتره؟؟

من خارجی میخورم 

یکم اوایل چاقم کرد ولی رژیم گرفتم حل شد 

دکتر بمن گف قرص مطمین ترینه نمیدونم والا 

به بعضیا نمیسازه 

من خودم خیلی عصبی میشم ولی ترجیح میدم بخورم

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
من خارجی میخورم  یکم اوایل چاقم کرد ولی رژیم گرفتم حل شد  دکتر بمن گف قرص مطمین ترینه نم ...

من عصبی میشم، چاق میشم. توهم میزنم... کلا همه ی ضرراش رو من داره 😢😢😭😭

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست...                                                تو چه دانی که پس هر نگه ساده ی من چه جنونی چه نیازی چه غمی ست....
2738
من خارجی میخورم  یکم اوایل چاقم کرد ولی رژیم گرفتم حل شد  دکتر بمن گف قرص مطمین ترینه نم ...

اسمش چیه گلم؟

من عصبی میشم، چاق میشم. توهم میزنم... کلا همه ی ضرراش رو من داره 😢😢😭😭

اره میدونم چی میگی 

قرص و عوض کن شاید اون مدل بهت نمیسازه 

من قرص و عوض کردم بهترم 

ایودی بذار 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
اره میدونم چی میگی  قرص و عوض کن شاید اون مدل بهت نمیسازه  من قرص و عوض کردم بهترم  ...

ممنون عزیزم😗

اسمش چیه گلم؟

ایران نیستم عزیزم نمیدونم اونجا هست یا نه 

عکسشو بعد میزارم همینجا 

یه قرص با جعبه سبزه

ایران نیستم عزیزم نمیدونم اونجا هست یا نه  عکسشو بعد میزارم همینجا  یه قرص با جعبه سبزه

خیلی ممنون..