2733
2739
عنوان

چیکار کنم زودتر به نتیجه برسم

145 بازدید | 9 پست

بازم پریود شدم چیکار کنم ماه بعد حامله بشم بچه کمک کنید قبلا ۱ سقط داشتم ۴ هفته بود .چیکار کنم زودتر حامله بشم کسی تجربه داره کمک کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهم اینه که یک بار باردار شدی.زمان میبره انشالله باز بارذار میشی توکلت به خدا.گرمی جات بخور.خهرنا انکور خربزه شیره انکور خرما

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2731

عزیزم من یه راه حل خوب دارم 

بهش فکر نکن تا استرس نگیری 

استرس یکی از عوال خیلی مهمه که باعث میشه نتیجه نگیری 

تا زمانی ک ریلکس و بیخیال نشی نتیجه دلخواهت رو نمیگیری یا اگر بگیری به دنبالش عوارض دیگه مثل افسردگی میاد سراغت

آرام باش.. هیچ چیز ارزش این همه دلهره ندارد ..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۶ است!!
منم چند سه ماه اقدام کردم نشد ‌این ماه ماه چهارمه انشالا این ماه پریود نشم اما اگ بازم پریود شم دیگه ...

نا امید نشو خدا بزرگه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738
اره خدا خیلی بزرگه ‌.....کاش پریود نشم این ماه خدایا 

انشالله نمیشی و بارداری توکل به خذا